Yatak Odası

Tek Kişilik Yatak Odaları İçin Şık Dekorasyon Fikirleri

By  | 

Yatak Odası dekorasyonlarının biraz daha farklı olarak yansıtıldığı Tek Kişilik Yatak Odaları , ne bir genç odası dekorasyonu gibi fazla renkli ve hareketli dekorasyonu olur , nede çift kişilik yatak odaların da olduğu gibi fazla konforlu bir havası olur . Sade ve abartısız dekorasyonları ile dikkat çeken tek kişilik yatak odaların da küçük bir gardrop , tek bir şifonyer ve komidin gibi az aksesuar ve karmaşa yaratmayacak renk kombinleri olmalıdır . Sadeliğin neden gerekli olduğunu da hemen belirtelim tek kişilik odalar genel olarak normal yatak odaların dan daha küçük olur ve bu küçük odaları da fazla eşyalar ve renk karmaşası ile daha da küçük göstermemek için sadeliği tercih etmeliyiz .Yalnız size ait olan bu yatak odaların da sizin zevkinizi yansıtan her şey aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınıza da cevap vermelidir , örneğin Her kadının odasın da mutlaka olması gereken günlük makyaj ve bakımınızı yapacağınız aynalar ve makyaj masası rahat bir puf bu odanın olmazsa olmazıdır . Tek Kişilik Odalar İçin Dekorasyon Fikirleri arasın da erkek odası dekorasyonu için endüstriyel tarz , loft stili , klasik veya modern tarz olarak tercih edilebilir , renk seçimlerin de ise mobilyalar da doğal ahşap , siyah ve beyaz renkleri tercih edebilirsiniz , dekorasyon rengi de sizin kişiliğinizi yansıtacak renkler arasın dan seçilebilir .

Grinin tonları , siyah , beyaz ve uyumlu renk kombinleri ile duvar veya perde halı gibi parçalar da kullanılabilir . Tek Kişilik Yatak Odası Dekorasyonları içinden sizlere farklı fikirler vereceğini düşündüğümüz örnek modelleri seçtik inceleyerek odanıza bambaşka bir dekorasyon yaratabilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Dekoratif Şifonyer Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 şifonyer modelleri, dekoratif şifonyer modelleri ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir