Ev Dekorasyonu

Tuğla Duvarlı Etkileyici Oturma Odası Dekorasyonları

By  | 

Tuğla Duvar Dekorasyonları son yılların en beğenilen tasarımları olarak görülüyor , endüstriyel loft stili dekorasyonların tamamlayıcısı olan eskitme tuğlalar bazen fon olarak bir duvar da kullanılıyor bazen de tüm duvarları tuğla olarak dekore ediliyor . Gerçek tuğlaların kullanıldığı dekorasyonlar bazen apartman dairelerin de sorun olabiliyor bu gibi durumlar da gerçeğe bire bir benzeyen paneller , duvar kağıtları ve bunlara benzer birbirinden şık tuğla görünümlü duvar dekorasyon fikirleri bulunuyor . Tuğla Duvarlı Oturma Odaları için de odanın tüm duvarlarını veya sadece dekoratif bir arka fon oluşturmak için bir veya iki duvarı tuğla kaplatabilirsiniz .Apartman dairelerin de oturma odası duvarınızda tuğla şıklığı yaşamak istiyorsanız eğer ve duvarınız da gerçek tuğla kullanacaksanız iyi bir duvar ustası ile görüşmenizi öneririz , kirişlere dokunmadan duvarı yenilemenin uygun yollarını önerecektir . Ev Dekorasyonu için tuğla duvar modası bu sezon da devam ediyor  , evinizin duvarlarını çok fazla kırıp dökmeden tuğla duvarlara sahip olmak istiyorsanız da sizlere çok güzel gerçeğe en yakın dekoratif tuğla görünümlü farklı fikirler sunulabilir . Gerçek tuğlaya göre çok daha hafif ve duvarlarda detaylı bir tadilata gerek bırakmayan duvar panelleri zengin renk seçenekleri ile evinize estetik bir dekor oluşturacaktır .

Kolay uygulanabilen duvar panelleri gibi tuğla desenli duvar kağıtlarını da düşünebilirsiniz , Etkileyici Tuğla Duvarlar için zaten var olan tuğla duvarlarınızı dekorasyona uygun olması için farklı renklere de boyayabilirsiniz , vintage bir şıklık yaratan boyalı tuğla duvarlar en çok da beyaz rengi ile ilgi görüyor .

Bir önceki yazımız olan Yemek Odasına Eskitme Ahşap Eklemenin Estetik Yolları başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyona eskitme ahşap eklemek ve dekorasyona eskitme ahşap eklemenin yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir