Ev Dekorasyonu

Vintage Dokunuşlarla Nostaljik Ev Dekorasyonları

By  | 

Ev dekorasyonların da son yıllar da çok şey değişti , üzerine oturmaya kıyamayacağımız abartılı göz kamaştıran mobilyalar ve müze havasın da dokunmadan göze hitap eden Ev Dekorasyonu artık pek tercih edilmiyor . Eski zamanlar da aynen size verdiğimiz müze havasın da misafir odaları vardı evler de , sadece misafirler geldiği zaman kullanılan , diğer zamanlar da ev halkının kesinlikle kullanmadığı temizlenip kapıların kapatıldığı ziyan olmuş odalar . Son yıllarda bizlerde de değişik bakış açıları gelişti ve yaşam alanlarının her köşesi rahatlık esas alınarak tamamen ev halkının kullanımı için dekore ediliyor . Ve gene son yılların çok sevilen sıcacık , samimi ve içten bir havası olan geleneksel tarz dekorasyonlar moda oldu .Nostaljik Ev Dekorasyonları kır evi canlılığını ve rahatlığını en estetik ve en zarif şekilde evlerimize taşıyan popüler dekorasyonlar olarak evin bir bölümü veya tamamını kapsayacak şekil de tercih ediliyor . Country dekorasyon tarzı belki de son yılların en çok konuşulan ve tercih edilen modelleri olarak hepimiz de farklı anılar veya duygular uyandırıyor diyebiliriz . Eskitme mobilyalar , aksesuarlar , doğal renkler , pastel tonlar , keyif veren çiçek desenleri , keten kumaşlar , mumlar , şamdanlar sizce de çok hoş değil mi?

Vintage Ev Dekorasyonları masalsı bir güzelliğe sahiptir , eski zamanlar dan kalmış gibi görünen yıpranmış havasın da mobilyalar ya doğal ahşap veya da renkli boyalı ahşap gibi metalin de eski görüntüsü ile hareket kattığı inanılmaz etkileyici dekorasyon tarzları olarak günümüz de oldukça ilgi görüyor .  Vintage Dokunuşlarla Ev Dekorasyonları için size çok şık fikirler verecek örnek modelleri seçtik incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Pencere Önü Dekorasyonu İçin Şık Fikirler başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, pencere önü dekorasyon fikirleri ve pencere önü dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir