Mobilya

Yaratıcı Yatak Başı Modelleri

By  | 

Yatak odalarınızda fark yaratacak hem de tarzınızı yansıtabilecek fikirler ile kendi zevkinize göre yatak başı yapılır. Sıradanlıktan biraz uzaklaşmak ve yatak odanıza zevkinizi, tarzınızı yansıtacak biçimde yapılır. Çünkü yatak odasının görselini etkileyen önemli parçalardan biri şüphesiz ki yataklar ister klasik ister dekore edilmiş olsun bir yatak odasına girerken göze çarpan ilk göze çarpan yataklardır. Yatak başlıkları sadece hazır olarak değil kişinin isteğine göre farlı model renk, kumaş seçenekleri rahatça tasarlanır. Hazır yatak başlıklarından ziyade daha kişisel modern görünüm sağlanması için yaratıcı yatak başı modelleri inceleyebilirsiniz. El becerinize güveniyorsanız yatak odanıza size özel yatak başlığı rahatça tasarlayabilir ve bu iş sonunda hem özgün dekorasyona sahip olabilir hem de kendi tarzınız olduğundan güveniniz artığından tamamen evinizde daha kişisel tarz elde edebilirsiniz. İsterseniz belli bir döneme ya da tarza sahip bir çalışma isterseniz tamamen hayal gücünüze güvenerek yatak odanızda gösterişli bir stile sahip olabilirsiniz.Yaratıcı Ahşap Yatak Başlıklar

Ahşap insanın kendini hissetmesine dair bir etkisi vardır. Yatak odası evinizde sizlerin en rahat ve huzurlu bulunduğu yer olarak bilinmektedir. Ahşabın bu özelliğine bakarak yatak odalarına uzak kalması biraz yanlış olur. Ahşap denince akla eskitilmiş ya da rustik görüntüler gelir. Ahşap başlıkları aynı zamanda modern ve geleneksel olmalıdır. Bu yatak başlığı yan yana konulmuş ahşap şeritlerden oluşur. Mat bir cilayla ahşabın doğal görünümü korunduğu ve odanın daha çok ilgi çekmesini sağlayacaktır.

En Yaratıcı Yatak Başlık Modelleri

Bir yatak odasının olamazsa olmazı yataktır. Yatak başı ise birçok fikirlerle güzel bir görünüm sağlar. Yatak başınıza ev ya da kulübe hassı verebilir. Oldukça basit ve yaratıcı bir çalışmadır. Yatak başınızın anılarla süsleyebilirsiniz. Hem dekoratif hem de romantik bir hava katar. Yatak başınızı bir çerçeve gibi çizmek ucuz ve basit bir yöntemdir. Bu çerçeveye birkaç raf eklenebilir.

Bir önceki yazımız olan Salonun Rengini Oturma Grubu İle Yansıtın başlıklı makalemizde Oturma Grubu Rengi, Salon Oturma Grubu ve Salonun Rengini Oturma Grubu İle Yansıtın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir