Ev Tekstili

Yatak Odası Parçalı Halı Modelleri 2017

By  | 

Halı sektörünün yaratıcı tasarımlarına her sezon yenileri ekleniyor , birbirinden güzel 2017 Halı Modelleri yatak odaları için de inanılmaz şık tasarımlar hazırlayarak büyük bir beğeni topladı . Yatak odaların da Ev Tekstili ürünleri perdeler , yatak örtüleri , nevresimler ve en çok dikkat çeken parçalar ise şıp perdeler gibi halılardır . Büyük ve geniş yatak odaların da tek parça halılar kullanılıyor ancak dar ve küçük yatak odaların da bu tarz büyük halılar hem şık durmuyor hem de kullanım sorunları yaşatıyor . Temizlik açısından bakıldığı zaman da büyük halılar yerine üç parçadan oluşan yolluk modeli halılar en ideal tercihler olacaktır .2017 Parçalı Yatak Odası Halıları göz kamaştıran rengarenk desenleri , yumuşacık tüyleri ile ayağınızın altında ipeksi bir his uyandırıyor , düz renk halılar da kabartma desenler , uzun tüyler , peluş yumuşaklığı ile tam da yatak odalarına yakışacak cinsten diyebiliriz . Halı üreticilerinin yenilenen moda tasarımları halılarda estetiği ve kaliteyi bir arada yaşayacağınız inanılmaz farklılklar göreceksiniz . Yatak Odası Halıları çıplak ayakla basılma olasığı yüksek olduğu için zeminin tamamını kaplayabilir veya sadece yatağın iki yanında ve ayak ucu tarafı olmak üzere üç parçalı modellerden faydalanılabilir , ayağınızın altında yumuşacık kabarık tüylü halıların konforunu yaşamak tam da bu odaların özelliğini yansıtıyor .

Yatak Odası Parçalı Halı Modelleri ile odanız da her zaman konforlu bir dekorasyon ve keyifli bir şıklık yaşayacağınızı söyleyebiliriz . Yepyeni halılar ile yatak odanız da farklı bir dekor oluşturmak istiyorsanız en seçkin halı markalarının yepyeni sezon koleksiyonları arasın dan seçtiğimiz göz alıcı modelleri sizler için derledik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Salonlar İçin Yeni Trend Halı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 halı trendleri, 2017 salon halısı modelleri ve ev tekstili hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir