Ev Tekstili

Yeni Moda Dekoratif Stor Perde Modelleri 2016

By  | 

Evimizi özel kılan perdeler farklı modelleri , renkleri ve desenleri ile her alana ayrı bir tarz ve şıklık kazandırıyor . Ev dekorasyonun da önemli bir yere sahip olan en etkileyici Ev Tekstili ürünleri arasın da ilk sırada yer alan perdeler evimizin her bölümü için farklı tarz modeller de tasarlanarak şıklık yaratır . Evinizin dekorasyon stili ile uyumlu olması gereken perde tasarımları modern tarz dekorasyonlar için son derece rahat kullanım imkanı sunan Yeni Moda Stor Perde Modelleri yepyeni tasarımları ile bu sezon da oldukça ilgi görüyor .

Birbirinden şık tasarımları , düz renkli olanlar , desenliler ve süslemeli modelleri ile her tarz dekorasyona sayısız alternatif sunan stor perdeler , salon pencerelerine , oturma odaları , mutfak , yatak odası ve çocuk odalarına bir hayli dikkat çeken tasarımları ile şıklık kazandırıyor . İsterseniz güneşlik olarak kullanın isterseniz sade bir perde olarak her iki şekilde de evinizin güzelliğine katkı sağlayacaktır .Evinizin pencerelerin de sade ve abartısız bir şıklıkla beraber pratik bir kullanım imkanı da sunan 2016 Dekoratif Stor Perde Modelleri en yeni tasarımları ile sizleri galerimiz de bekliyor inceleyerek eviniz için en güzeline karar verebilirsiniz .

dekoratif stor perde modeli

Bir önceki yazımız olan 2016 Trendi En Güzel 13 Salon Halısı Modeli başlıklı makalemizde 2016 trendi salon halıları, en güzel 13 salon halısı modeli ve ev tekstili hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir