Ev Dekorasyonu

Yepyeni Tasarımları İle İkea 2017 Koleksiyonu

By  | 

İkea 2017 Kataloğu dekorasyon aşıklarına son derece şık ve kullanışlı tasarımlar hazırlamış ve evinizin her şeyi olmaya devam ediyor . Dünyanın bir çok ülkesin de yayınlanan ve çok büyük kitlelere hitap eden ikea katalogları yeni tasarımlara ve etkili dekorasyon fikirlerine daima açık olanların heyecanlı bekleyişlerine cevap niteliğindedir . Diğer sezonlara göre çok daha farklı olduğunu göreceğimiz 2017 kataloğu mutfak gereçleri , yemek takımları , özellikle bu sezon da mermer görünümlü son derece dekoratif desenlere ve renklere sahip olan lamine mutfak tezgahları ile mutfak koleksiyonun da gelişmiş çağdaş bir hava yakalamış .Yepyeni 2017 İkea Koleksiyonu ev tekstili ürünlerin de el dokuması havasını sergileyen rengarenk desenli dekoratif yastık ve kırlentler , balıksırtı , zigzag desenli halı ve kilimler daha çok toprak tonları , gir , mavi ve nötr renkleri ile dikkat çekiyor . Evimize canlılık ve şıklık kazandıran aksesuarlar içinde de ikea tasarımı son derece dekoratif ürünler bulunuyor, muz lifinden dekoratif sepetler ve evinizde düzen sağlayan birbirinden güzel eşyalar Yepyeni Tasarımları İle İkea Koleksiyonu için de bizlerin beğenisine sunuldu .

Sonbaharın ve soğuk kış günlerinin en keyifli mobilyası sayılan sallanan koltuklar ve sandalyeler , ahşap , bambu ve rattan tasarımlar olarak bu keyifli sezona bambaşka bir konfor kazandıracaktır . Ev Dekorasyonu için aklınıza gelen ne varsa hepsini sadece ikea mağazalarında bulmanız mümkün , yeni bir sezona başlarken sizde eviniz de yeni ve farklı şeylere yer açmak istiyorsanız İkea 2017 Tasarımları arasın dan seçtiklerimizi incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Renkli Tropikal Yemek Odası Dekorasyonları 2017 başlıklı makalemizde 2017 yemek odası dekorasyonları, ev dekorasyonu ve renkli tropikal yemek odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir