Kendin Yap

Yılbaşı İçin Yaratıcı 10 Kapı Süsü Modeli 2017

By  | 

2017 Kapı Süsü Modelleri şimdiden bir çok ünlü mağazaların rafların da yerini almaya başladı , evinizin girişin de başlayan yeni yıl ruhunu kapılar da başlatarak evinize gelen konukların da etkileneceği bir şıklık yaratmış olacaksınız . Yeni yıla çok kısa bir zaman kaldı ve bir çoğumuzun aklında bazı planlar canlanmaya başladı bile , dekorasyon da nasıl bir yenilik yapmalı , kırmızı rengi nerelerde kullanmalı , aksesuarlar ve süslemeler yemek masanız dan duvarlara ve belki de bir çam ağacına kadar her yeri süsleyerek yeni bir yıla başlamanın heyecanını her köşede yaşamalıyız . Yeni bir yılın gelişi hepimizi mutlu eder özellikle de çocuklu evler de ciddi bir hazırlık yapılır , çocuklar için çok daha eğlenceli olduğunu da söyleyebiliriz bu hazırlıkların .Kendin Yap projeleri için de tam da bu zamanlar için yapabileceğiniz hem çok eğlenceli hem de çok kolay aksesuar tasarımları bulunuyor , neredeyse hiç masraf yapmadan son derece dekoratif süsler yapabilirsiniz , tabi biraz el becerisi ve biraz da yaratıcılık şart . Yılbaşı İçin Kapı Süsleri noel babalı , simli , çam kozalakları , kar spreyleri , rengarenk ışıltılı süsler , çalılar , çiçekler ve benzeri malzemeler kullanılarak kolaylıkla yapılabilir . 2017 Yılbaşı Kapı Süsleri hazır olarak da satılıyor ancak siz hem kendiniz hem de çocuklarınız ile keyifli bir çalışma yapmak isterseniz şimdi bu güzel aksesuarı yapmanın tam zamanı .

Güzel ve dekoratif bir kapı süsü yapmak için öncelikle mukavvadan enli bir daire çizin ve kesin , üzerine silikon veya başka bir yapıştırıcı ile seçtiğiniz süsleri yapıştırın bu en basit modellerden biri , ikinci kolay kapı süsü ise gazete kağıdını bükerek rulo yapın tam bir daire formu verip yapıştırın , üzerini beğendiğiniz bir kumaş veya kağıt ile kaplayın diğer model de olduğu gibi istediğiniz şekilde süsleyin . Sizler için seçtiğimiz 10 Yaratıcı Kapı Süsü Modeli ni inceleyerek ilham alabilirsiniz şimdiden hepinize kolay gelsin .

Bir önceki yazımız olan Mutfak Tezgah Arası İçin Yaratıcı Kendin Yap Fikirleri başlıklı makalemizde kendin yap, mutfak tezgah arası dekorasyonları ve tezgah arası için yaratıcı fikirler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir