Aksesuar

Dekorasyona Canlılık Kazandıran Duvar Askıları 2017

By  | 

Duvar dekorasyonları ile tüm bir evin dekorasyonuna yön verebiliriz , duvar kağıtları , tablolar , aynalar ve aksesuarlar gibi Dekoratif Duvar Askıları ile de inanılmaz bir dekor oluşturabiliriz . Aksesuar tasarımlarının dekorasyon üzerin de inanılmaz bir etkiye sahip olduğunu hepimiz biliyoruz , renkler ve desenler kadar büyük bir güce sahip olan aksesuarlar arasın da son yıllar da sanatsal bir havaya sahip olan birbirinden güzel duvar askıları bazen büyük bir duvarı kaplayacak kolaj tarzı dekor yaratılarak ilk bakışta dikkat çekiyor .Tekli dekoratif askılar ise kapı arkası veya yanı gibi dar duvarlar da tek başına şıklık yaratıyor , antre veya koridor duvarların da anahtar , çanta veya benzeri küçük parçaları asabileceğiniz tekli askılar ceket , şapka gibi giysiler için de bir kaç adedi bir arada kullanılarak da dekore edilebiliyor . 2017 Duvar Askıları arasın da çoklu askıları bulunan değişik bir çok farklı malzemeden üretilmiş son derece güzel askılardan da bahsetmeliyiz , kapı girişlerin de bir çok eşyayı asabileceğiniz bu güzel askılar bazen çocuk ve genç odaların da bile rahatlıkla kullanılabilir .

Dekorasyona Canlılık Kazandıran Askılar arasın dan sizlerin de çok beğeneceğinize emin olduğumuz en dekoratif ve kullanışlı modelleri seçerek bir araya getirdik . Evinizin her bölümünün duvarların da rahatlıkla kullanabilir en sade duvarlara bu güzel ürünlerle canlılık ve hareket kazandırabilirsiniz .Sizler için seçtiğimiz en yeni askı tasarımlarını mutlaka görmelisiniz biri tam sizin evinize göre .

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Perde Aksesuar Ve Braçol Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 perde aksesuarları, aksesuar ve dekoratif perde aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir