Aksesuar

Dekorasyonda Parıltılı Aksesuarlar

By  | 

Altın en çok kullanılan aksesuarlardan biri. Parlak aksesuarlardan tutun da görkemli mobilyalara kadar her şey tasarım dünyasında bu şimdilerde fırtınalar estiriyor. Siz de bu akıma ayak uydurmak istiyorsanız bronz renk ve parlak altın eşyaları mutfağınızın en baş yerine koyabilirsiniz. Şayet bu kadar gösteriş size göre değilse pek çok taneli parıltılı aksesuarla mutfağınıza renk katabilirsiniz.

Keresteden Figürler

Hayvan başlıkları, bulundukları ortamı hem bir kulübe de gibi hem de bir ormandaymış izlenimi verilebilir. Fakat duvarınızda bir canlıdan ayrılmış rastgele bir parça bulundurmak istemiyorsanız kerestelerden yontulmuş hayvan figürlerini de tercih edebilirsiniz.

Parıltılı Örtüler

Çağdaş evlerde parlak aksesuarların kullanılmayacağını da kim söylemiş Sehpa ya da koltuğunuzun üzerine atacağınız ışıltılı bir örtüyle evinizin çağdaş havasına hareketlilik kazandırabilirsiniz.Saçaklı Avizeler

Kristal, saçaklı avize denilince zihninize modası geçmiş, düzensiz ve yöntemsiz bir manzara gelmesin. Sallantılı ve büyük avizelerle de modern dizaynı yakalayabilmeniz mümkün. Şayet evinizdeki mobilyalar modern stil ise kristal avizeler ortama ağır bir hava katmayacaktır. Bilhassa yemek odanızda zarif ve şık bir hava yakalayabilirsiniz. Şayet mobilyalarınızın ağır ve klasik bir stili varsa alacağınız avizenin kristallerinin küçük boyutlarda olması dengeli bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Metalik Işıltılar

Ev dizaynında metal aksesuarlar tekrardan moda. Bilhassa yuvarlak hatlı ayrıntılarla birleşen metalik tasarımlar evlere çağdaş, yenilikçi ve modern bir görünüm kazandırırken parlayan ışıltısıyla da evlerin enerjisini çoğaltıyor.

Işıl Işıl Yastıklar

Düz renkleri barındıran bir koltuk takımına sahipseniz, mobilyalarınızın tonajlarına uyacak renklerde pullu, payetli ya da saten yastıklarla da evinize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Şayet mobilyalarınız canlı ya da desenli renklerdeyse, yastıklarınız da lame ya da küçük doreli detaylar olması hem gözünüzü yormayacak hem de evinizin parlaklığını arttıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Avangart Ürünler başlıklı makalemizde Avangart, Avangart Ürünler ve Dekorasyonda Avangart Ürünler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir