Yatak Odası

English Home Desenleri İle Evinizi Güzelleştirin

By  | 

Ev dekorasyonunda farklı ve güzel tercihlerden biri de kırlent modelleridir. Salonun havasını değiştirecek kırlent modelleri ile evinizin yeninden dekore edebilirsiniz. Ev tekstilinde bahar esintilerini yaşamak için English Home’un çiçekli kırlent serisine göz atabilirsiniz. Çiçekli kırlentler özellikle ilkbahar ve yaz aylarında oldukça farklı olacaktır. Romantik esintiler seven kişiler için pembe ve mavi tonlarının yer aldığı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi English Home ürünleri daha çok çiçek desenlerinin hakim olduğu modelleri içeriyor. Evinizde country mobilyaları kullanıyorsanız eğer çiçekli kırlentleri tercih edebilirsiniz.

Rengarenk Kırlentler İle Evinizde Çiçekler Açsın

English Home çiçekli kırlentleri kullanmak için country mobilyaları tercih edebilirsiniz. Countury mobilyalar eski ile modernin birleşimini en güzel yansıtan modeller arasında yer alıyor Country mobilyalar ile pastel renkleri kullanmak oldukça hoş olacaktır. Düz renk koltukları tercih ediyorsanız eğer çiçek desenlerinin olduğu kırlentleri tercihe edebilirsiniz. Çiçek desenlerinin olduğu modelleri tercih edenler için diğer aksesuarların kullanımı da önemli olacaktır. Örneğin kırlentlerde çiçek desenlerini kullanıyorsanız eğer seçmiş olduğunuz perdede ya da halıda daha sakin ve sade renkleri tercih etmek önemli olacaktır.Çiçekli Kırlent Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Çiçekli kırlentleri kullanmak isteyen kişilerin kullandığı mobilya seçimi de önemlidir. Çiçek desenlerinin en çok yakıştığı modeller daha çok beyaz renklerdir. Ahşap desenleri ile çiçekler çok abartılı olacağından dolayı daha çok beyaz tonları ve counrty tarzı mobilyaları tercih etmek önemlidir. Çiçekli kırlenti tercih eden kullanıcıların halı ve perde seçimlerinde daha sade modelleri tercih etmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra eğer çiçekli koltuk ve perdeleri tercih ediyorsanız eğer kullanmış olduğunuz kırlentlerde sade renkleri tercih etmeniz önemlidir. Çiçek desenlerini tek bir yerde kullanmak evin çok daha hoş görünmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan Yatak Odaları İçin İlginç Ayna Tasarımları başlıklı makalemizde Yatak Odaları, Yatak Odaları İçin İlginç Ayna Tasarımları ve Yatak Odalarına Ayna Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir