Aksesuar

Eviniz Değişikliğe Kapıdan Başlayın

By  | 

Evlerde yapılan minik değişiklikler evin bütün enerjisini değiştirir ve daha yaşanır bir yer kılar ev sakinleri için. Bu değişiklikler için çok büyük masraflara gerek yok. Biraz yaratıcılık ve ne istediğini bilmek gerekiyor. Evinizde değişiklik yapıp daha eğlenceli bir yaşam alanına sahip olmak için ilk başlayacağınız yer evinizin girişi, kapısı olmalı. Her gün içeri girip çıkarken yüzünüzü güldürecek detaylar hem size iyi gelir hem de evinizde ağırlayacağınız misafirlere neşe katar. Sevimli kapı önü aksesuarları evinizde yapmak isteyeceğiniz değişiklikler için uygun fiyatları paspas, posta kutusu vb. seçeneklerinin çok olması nedeniyle iyi bir seçim olacaktır.

Değişikliğe Paspas İle Başlayın

Evinize renk katmak daha sevimli bir yer yaratmak için evinizin girişindeki paspası değiştirmek ile başlamalısınız. Klişe hoş geldin vb. şeyler yazan paspasların yerine daha esprili yazılar ve resimler olan bir paspas modeli ile sevimli bir başlangıç yapmış olursunuz. Dekoratif olduğu kadar esprili çok sayıda paspas modeli var. Özellikle hayvan figürlerinin olduğu paspaslar oldukça sevimli ve dekoratiftir.Girişte Alternatiflere Yer Verin

Boyası atmış renksiz ve soğuk posta kutuları yerine daha renkli farklı modellerde bir posta kutusu kullanmaya başlayın. Bu her baktığınızda sizi gülümsetecektir. Çiçekler içinde sepet görünümündeki posta kutuları oldukça iyi bir seçim olur. Bununla beraber farklı modellerde onlarca yaratıcı posta kutusu bulabilirsiniz. Kapı süsleri bir girişte olmazsa olmaz aksesuarlardandır. Sevimli bir peluş oyuncak olan kapı süsü sizin ve evinizin farkını yansıtır. Hikayesi olan kapı süslerinden birini de tercih edebilirsiniz. Girişte aksesuar olarak renkli saksılar içinde ufak çiçeklere de yer verebilirsiniz. Çiçek hem daha sevimli bir ev görüntüsü verir hem de enerjinizi yükseltir. Bunları çeşitlendirebilirsiniz. Anahtarlıklar, gazeteliklerde sevimli bir girişe sahip olmak için ideal materyallerdendir.

Bir önceki yazımız olan Mudo, Duvarlarınızı Aynalar İle Süslüyor başlıklı makalemizde Duvar Aynaları, Duvarlarınızı Aynalar İle Süslüyor ve Mudo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir