Banyo Fayans Fiyatları 2022

tarafından
739
Banyo Fayans Fiyatları 2022

Banyo fayans fiyatları çeşidine göre değişse de banyo fayanslarını yenilemeyi düşünenler için fiyat aralıkları önem taşıyor. İşte banyo fayansları için tercih edebileceğiniz adreslere göre fiyat aralıkları!

Banyo Tuvalet Fayans Modelleri Ve Fiyatları 2022 Trendleri

Fiyat aralıklarına geçmeden önce bu yılın trend banyo fayans modellerini anlatalım. Banyo dekorasyonunda bu yılın trendleri arasında mermer desenli fayanslar başı çekiyor. Özellikle klasik banyo dekorasyonlarında mermer desenli fayanslar sıklıkla tercih ediliyor.

Banyo Fayans Fiyatları En Uygun Nerede Bulunur?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dekorasyon için internet üzerinden sayısızca seçenek bulmak ve fiyat karşılaştırması yapmak kolaylaştı. Aynı anda pek çok markanın farklı fayans modellerini karşılaştırıp size en uygun olanı alabilirsiniz.

Banyo fayansı satın almak için online alışveriş yapılabileceği gibi fayans ve seramik mağazalarından bizzat satın alma işlemini gerçekleştirmek de mümkündür. Görmeden almam, diyenlerdenseniz ikinci seçenek sizin için daha uygun olacaktır. Ancak şimdi en çok merak edilen online alışveriş sitelerindeki banyo fayans fiyatlarına bakalım.

1- Banyo Fayans Fiyatları Tekzen

banyo-fayans-fiyatlari

banyo fayans fiyatları

Tekzen banyo dekorasyonu için çok sayıda aksesuar ve ürünün bulunduğu geniş yelpazeli bir satış platformu. Ancak banyo fayans kategorisi şu an için bulunmuyor.

2-Banyo Fayans Fiyatları Bauhaus

Bahaus dekorasyon ürünleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren bir platform. Son derece şık fayans modellerinin bulunduğu bu platformda 100 TL’den başlayan seramik fiyatları 1000 TL2ye kadar çıkabiliyor.

3-Banyo Fayans Fiyatları Cimri

En çok tercih edilen alışveriş platformlarından biri olan Cimri’de banyo fayans seçenekleri sınırlı olmasına karşın düşük bir fiyat aralığı bulunuyor. Bu platformda 18 TL ile 75 TL aralığında fayans modelleri bulabilirsiniz. Ancak bu fayans modelleri yeni trendlerden biraz uzak.

4- Banyo Fayans Fiyatları Sahibinden

Banyo fayans dekorasyonu için ikinci el fayans arayışı içerisindeyseniz Sahibinden platformunda eski model ve yeni model pek çok ikinci el fayans bulabilirsiniz. Bu platformda fiyatlar son derece düşük.

Banyo Kalebodur Fiyatları

banyo-fayans-fiyatlari

Kalebodur fayans ve seramiklerle birlikte banyo dekorasyonlarında en çok kullanılan döşeme malzemelerinden biridir. Bu ürün iç mimarların sıklıkla tercih ettiği bir malzemedir. Fiyat aralığı ise 50 TL ile 990 TL arasında değişmektedir.

Banyo Fayansları Ucuz Mu? 1 Kutu Fayans Fiyatı Ne Kadar?

Banyo fayanslarının fiyatları kalitesine göre değişmektedir. Genellikle bir paketin içerisinden bir metrekarelik alanı kaplayacak fayansın çıktığı ürünlerin fiyatları 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.