En Şık Yatak Odası Avizeleri İçin 5 Fikir

tarafından
649
En Şık Yatak Odası Avizeleri İçin 5 Fikir

Yatak odası avizeleri kişisel tarzınızı ortaya koyacak ürünler olarak özenle seçilmesi gereken ürünlerdir. Yatak odası stilinize göre tercih edebileceğiniz 5 farklı avize modeli ile tanışın!

Doğrudan aydınlatmaya ilave olarak kullanılan avizeler sofsitike, modern, klasik veya romantik dekorasyon stillerine uygun olarak modern tasarımlarla buluştu. Dekorasyon stilinizi somutlaştırmak için şık ve zarif bir avize ile yatak odası dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Farklı boyut ve şekillerde tasarlanan şık avizeler hakkında bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Yatak Odası Avizesi Nasıl Olmalı?

Aydınlatma armatürü olarak kullanılan avize seçimi yatak odası tarzınızla paralel olmalıdır. Modern yatak odası için şık metal bir avize kullanmaktan çekinmeyin. Geleneksel stilleri tercih ettiyseniz kristal avizeler kullanabilirsiniz.

Yatak odanızda İskandinav rüzgarı esiyorsa İskandinav tarzı avizeler kullanın. Enerjik bir kişiliğe sahipseniz püsküllü, çiçekli be boncuklu avizeler kullanmamanız için hiçbir neden yok.

Yatak Odası Avize Modelleri 2022

yatak-odasi-avizeleri

Avizeler uzun yıllardır ev dekorasyonunun tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. Bu armatürler yatak odasının görünümüne yumuşak bir etki yaratmak için mükemmel ürünlerdir. İşte yatak odası için en iyi avize modelleri!

1- Yatak Odası Sarkıt Avize

Sarkıt avizeler tavana bağlı çubuk, zincir veya kordondan düşen ışıklarla dekorasyona bambaşka bir boyut kazandırıyor. Geleneksel avize kullanımını modern tarzla buluşturmak için zarafet ve huzur hissi veren sarkıt avizeleri kullanabilirsiniz.

2-Yatak Odası Romantik Avize

Romantik bir yatak odasına en çok yakışacak şeylerden biri de romantik bir avize olacaktır. Romantizm deyince akla ilk olarak mumlar gelmektedir. Bu nedenle kollu mumluk avizeler romantik yatak odası dekorasyonu için en iyi seçim olacaktır.

3-Ledli Yatak Odası Avizeleri

Işığa yepyeni bir şekil kazandıran LED’ler avizelerle modernliği ve sanatı evlere taşıyor. Yatak odasında bir ışık şeridi yaratmak için LED’li avizelerden daha iyisi bulunmaz. Üstelik bu avize modeli eğimli tavanlarla da uyumludur.

4-Yatak Odası Avizeleri Ahşap

yatak-odasi-avizeleri

yatak odası avizeleri

Ahşap dekorasyondaki önemini her zaman koruyan bir malzemedir. Bir çiftlik evindeki yatak odası için modern dokunuşlularla tasarlanmış ahşap avizeleri kullanabilirsiniz.

5-Yatak Odası Avizeleri Mor

Yatak odası bazen çok coşkulu ve heyecan verici bir alana dönüşebilir. Havalı, modern ve şık bir avize modeli arıyorsanız mor avizeleri deneyebilirsiniz.

Yatak Odası Avizeleri Fiyatları

Yatak odası avize fiyatları modellerine, özelliklerine ve ürün kalitesine göre 70 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.