Rustik Perde Modelleri 2022 Trendleri

tarafından
729
Rustik Perde Modelleri 2022 Trendleri

Rustik perde modelleri ile kır havasını evinize taşıyın ve şehrin kalabalığından uzaklaşın. Rustik perde modellerinin bu yıl ki göz alıcı modelleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Rustik perdeler en çok ahşap mobilyalara yakışır. Klasik döşenmiş ev dekorasyonu ve keten kumaşlarla estetik bir uyum yakalar.

Rustik Perde Modelleri ve Fiyatları

Rustik perdeler çoğunlukla perdelik ve kartonpiyer bulunmayan mekanlarda tercih edilse de aslında etkileyici bir dekorasyon tarzı yaratır. Bu perde modelleri şık kumaşlar veya tüllerin rustik borularına takılması ile elde edilir.

Rustik dekorasyonda hasır, kahve tonları hardal, kiremit rengi, hasır, deve tüyü ve vizon gibi göze hitap eden renkler kullanılmalıdır.

1-Rustik Perde Modelleri Mutfak

rustik-perde-modelleri

rustik perde modelleri

Rustik perdeler ahşap yoğunluklu mutfakların baş tacıdır. Mutfakta sıkça kirlenen perdelerin kolayca takılıp çıkarılabilen bu modeli aynı zamanda pratiktir. Hem şık hem farklı olan rustik perdeler mutfağınıza bambaşka bir atmosfer kazandırır.

2-Rustik Perde Modelleri Salon

Canlı ve doygun renk tonlarına sahip rustik perdeler salonlarda kaliteli bir dekorasyon stili yaratmanın püf noktasıdır. Lineer çizgili desenler ve modüler kareli desenlere sahip rustik perdeler de salonlara son derece yakışır.

3-Yatak Odası Rustik Perde

Yatak odasında kır hava estirmenin en güzel yolu doğadan ilham alan renk ve desenleri tercih etmek olacaktır. Bunun için yeşil bitki desenleri ile süslenmiş bir rustik perdeden daha iyisi olamaz.

Açılabilir Rustik Perde Çeşitleri

Rustik perdeler ahşap, metal ve pirinç rustik boru seçenekleri ile pek çok alternatif sunmaktadır. Doğal dekoratif dokunuşları modern stille buluşturan bu perdeler hem dekoratif hem de marjinal dekorasyon stillerini tercih edenler için idealdir.

1-Güneşlikli Rustik Perde

Güneşlikli rustik perdeler temizlenmesi rahat olduğundan ev hanımlarının işini kolaylaştırıyor.  Evin her mekanında kullanılabilen bu şık perdeler ferah bir atmosfer oluşturmaktadır.

2-Kısa Rustik Perde Modelleri

rustik-perde-modelleri

Rustik perdeler mekana göre boydan boya veya kısa olabilmektedir. Natural tasarımların göze çarptığı rustik perdenin bu özelliği tamamen sizin seçiminize kalmıştır.

3-Pirinç Rustik Perde Modelleri

Her mekana uygun pirinç rustik perdeler özgün bir tarz yaratmak isteyenler için sayısızca seçenek sunmaktadır. Boru sistemi pirinçlerden olan bu rustik perde modeli ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

4-Rustik Tül Modelleri

Kornişlerden ve stor tüllerden sıkıldıysanız diğer seçeneğiniz rustik tül perdeler olabilir. Mekanlarınızda sanatsal bir hava yaratmak için rustik tül perdelere mutlaka göz atın.

Rustik Perde Modelleri Fiyatları

Rustik perde fiyatları perde boyutuna ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir. 100 TL’den satılan rustik perdeler olduğu gibi 2.000 TL’yi aşan fiyatları görmek de mümkündür.