5 Adımda Mutfak Fayans Modelleri ve Fiyatları

tarafından
723
5 Adımda Mutfak Fayans Modelleri ve Fiyatları

Mutfak fayans modelleri ile mutfak dekorasyonunda kendi tarzınızı konuşturmaya hazır olun. Farklı tasarımları ve geniş renk skalası ile en şık mutfak fayansları ile tanışın!

Fayans seçiminden önce mutlaka tarzınıza karar verin. Mutfak dolap rengini ve tezgahınızı belirleyin. Fayansa göre dolap ve tezgah seçmek yerine, dolap ve tezgaha göre fayans seçimi yapmanın her zaman daha avantajlı olduğunu unutmayın!

Mutfak Fayans Modelleri 2022

Mutfağınız için yenilikçi fayans modelleri bulmak son derece önemlidir. Parlak veya boyalı, pürüzlü veya pürüzsüz pek çok seçenek arasında doğru seçimi yapmak her zaman kolay olmayabilir.

Sayısız renk, desen ve malzeme arasından en çok kullanılan bazı fayans modellerini sizler için sıraladık. İşte mutlaka bilmeniz gereken o modeller!

1-Mutfak Duvar Fayans Modelleri

mutfak-fayans-modelleri

mutfak fayans modelleri

Kompakt bir tasarım için zıt renklerden faydalanmayı deneyin. Pastel dolap renkleri için gri ve siyahın estetik gücünden yararlanın. Soluk pembe tonlarında dolaplarınız için gri bir duvar ve siyah duvar fayansları mükemmel bir uyum yakalar.

2-Mutfak Tezgah Arası Fayans

Mutfak tezgah arası fayans için mutfağın dekorasyon stilini tümüyle güçlendirecek bir seçim yapabilirsiniz. Rustik mutfak dekorasyonu tercih ediyorsanız klasik mutfak fayansları kullanın. Modern ve sıra dışı bir dekorasyon içinse hardal sarısı mutfak dolaplarınızı siyahın asilliği ile buluşturun.

3-Mutfak Tezgah Arası Granit Modelleri

mutfak-fayans-modelleri

Granit tezgah mutfağı daima modern gösterir. Bu tezgahlara en çok yakışan renkler ise genellikle krem, bej gibi açık renk tonlarıdır.

4-Beyaz Mutfak Dolap Arası Fayans Modelleri

Beyaz mutfak dolaplarınızın mutfağınızda yarattığı soğuk havayı kırmak için geometrik desenli fayanslardan yararlanın. Zarif, çekici ve sofistike bir mutfak için fayansları farklı renk ve şekillerdeki bir tablo gibi kullanın.

5- Mutfak Yer Fayans Modelleri

Cesur dolaplarınız varsa renkli bir mutfak yaratmak için esintili fayanslar kullanın. Minimal harç desenleri ile trend bir çizgi yakalayın ve kusursuz bir dekorasyon yaratın. Şık, modern ve doğadan tümüyle kopmamış bu tasarım son derece etkileyici olacaktır.

Mutfak Dekorasyonunda En Çok Tercih Edilen 3 Fayans Rengi!

mutfak-fayans-modelleri

Mutfak dekorasyonu için fayans seçiminde tarz kadar renkler de önemlidir. Mozaikler, cesur geometriler ve sade tasarımlardan sonra renk seçimine karar vermeye hazır mısınız?

1-Mutfak Fayans Modelleri Beyaz

Beyaz zemin üzerine açık gri duvar karoları modern ve güzel bir tasarım yakalar. Gri ve beyaz zarif görüntüsü ile hafızalarda uzun süre kalacak mükemmel ikilidir.

2-Mutfak Fayans Modelleri Siyah

Asaletin, gizemin, inceliğin ve zarafetin rengi siyah modern dekorasyonlarda sıkça tercih ediliyor. Çeşitli tonları ve derinliği ile siyah renk her zaman stil sahibi olmanıza yardımcı olur.

3-Mutfak Fayans Modelleri Gri

Sadelik, sıcaklık ve modernlik için açık ve koyu gri tonlarını tercih edebilirsiniz. Küçük mutfak duvar fayansları ile temiz ve aydınlık bir alan yaratmak için grinin tonlarından birini mutlaka deneyin.