Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
144
Daikin Kombi  10-65 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da Daikin teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu

Kombi 10-65 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Gaz valfi akım sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın çözümü için öncelikle cihazı birkaç kez resetlemeniz gerekir. Buna rağmen arıza devam ediyorsa gaz valfi, anakart gibi parçalarda problem olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da Daikin kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu

Kombi 10-65 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Alev oluşmama sorunu olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın gierilmesi için ilk yapmanız gereken gaz kontrolüdür. Gaz vanaları eğer kapalı ise açmalısınız. Gaz vanaları açık durumda ise kombiyi birkaç kez resetlemeniz gerekir. Bu yaptıklarınız sonrası eğer arıza devam ediyorsa elektrotlar, anakart, gaz valfi gibi parçalarda sorun olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

Fan hızı sorunu söz konusudur. Arızanın çözümü için kombi cihazına birkaç kez reset atmanız gerekir. Arıza devam ediyorsa bu durumda sadece fanda değil ayrıca anakartta da bir arıza olabilir. Cihazı yerinde görüp kontrol etmesi için kombi servisini aramalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Baca gazı sıcaklığının yüksek olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın giderilmesi için kombi cihazı birkaç kez resetlenmelidir. Ancak işlem arıza için çözüm sağlamıyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Merkezi ısıtma suyu yüksek sıcaklık sorunu anlamına gelir. Bu arıza kalorifer sıcaklığı yüksek algılandığında gerçekleşir. İlk olarak petek vanalarını kontrol etmelisiniz. Vanalar tam açık değil, kısık durumdaysa vanaları tamamen açmalı, sistem basıncı 1 bar altındaysa su basma işlemi uygulanmalı ve basıncı 1,5 bara kadar çıkarmalısınız. Daha sonra kombi cihazını resetlemelisiniz. Fakat bütün bu uygulamalara rağmen arıza için çözüm sağlanmıyorsa kombi servisini aramalısınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi 10-65 Arıza Kodu, Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.