ECA Kombi Confeo T6 Arıza kodu Nedir?

tarafından
320
ECA Kombi Confeo T6 Arıza kodu Nedir?

ECA kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da ECA teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. ECA Kombi Confeo T6 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Confeo T6 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T6 Arıza kodu

Kombi Confeo T6 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Confeo dijitaldeki T6 arızası baca gazı sensöründe oluşan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Arızaya ya baca gazı sensörünün kısa devre yapması ya da baca gazı sensörünün açık kalmış olması neden olur.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Confeo T7 Arıza Kodu

Kombi Confeo T6 Arıza kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T7 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Hava prosestatı kombide hava akışını sağlar. Eğer kısa devre yapmışsa T7 arızası çıkar. Böyle durumda bekleyin ardından da reset atın. Eğer düzelmezse servis çağırınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo E1 Arıza Kodu

Confeo T7 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Confeo E1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Cihaz ateşleme denemesinin ardından alev oluşmamışsa kombi kendini kitler. Bunun üzerin bir süre bekleyin ve reset atın. Eğer düzelmemişse servis ile iletişime geçeniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo E2 Arıza Kodu

Confeo E1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo E2 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Cihazdaki alevleme sisteminde arıza olduğunu göstermektedir. Cihaz yanlış alevleme yapmaktadır. Bunun üzerine kombiye art arda üç kere reset atınız. Eğer düzelmezse ya iyonizasyonda ya da alev hissedici sorun bulunmaktadır. Hemen servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Confeo E3 Arıza Kodu

ECA Confeo E2 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Confeo E3 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

 kombinin aşırı derecede hararet yapmış olduğunu gösterir. Aşırı ısı termostatından kaynaklanan bu sorundan sonra bir süre bekleyiniz. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T6 Arıza kodu, Confeo T7 Arıza Kodu, Confeo E1 Arıza Kodu, Confeo E2 Arıza Kodu ve Confeo E3 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.