Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
591
Daikin Kombi  E1- 64 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da Daikin teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu

Kombi E1- 64 Arıza Kodu gösterge panelinde göründüğünde Daikin teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

Yanlış alev sinyali anlamına gelir. Arızanın çözümü için cihaza reset atmanız gerekir. Bunu birkaç kez tekrarlayanilirsiniz. Fakat arıza hala devam ediyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu

Kombi E1- 64 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

EEPROM bağlantı sorunu olduğunu gösterir. Kombiye kart bağlantısı yapıldıysa eğer, kart kombiye uygun olmayabilir ya da bağlantıları tam yapılamamış olabilir. Yeniden kontrol edilmelidir. Kombiye bu şekilde müdahale olmadıysa eğer anakart arızası olabilir. Servis desteği almalısınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

ADC Arızası söz konusudur. Bu arızada cihaza birkaç kez reset atılmalıdır. Eğer arıza devam ediyorsa kombi servisi çağrılmalıdır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Dış hava sensörü arızası olduğunu belirtir. Kombiye dış hava sensörü bağlı ise arızalı olma ihtimali yüksektir. Fakat kombide dış hava sensörü mevcut değilse elektriksel bir sorun olabilir. Anakart ve bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle de kombi servisini aramanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

Kullanım suyu sensör arızası söz konusudur. Kullanım suyu sıcaklığı çalışma aralığı dışında okunduğu zaman bu arıza gerçekleşir. Bu durumda sıcak su NTC sensörü, sensör bağlantıları, sensör boruları ve anakart kontrolü sağlanmalıdır. Bunun için servis desteği almanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi E1- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu, Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu ve Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.