Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
138
Daikin Kombi  13-64 Arıza Kodu Nedir?

Kombi arıza kodu listesi size çok büyük kolaylık sağlar. Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu

Kombi 13-64 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Fan hızı sorunu söz konusudur. Arızanın çözümü için kombi cihazına birkaç kez reset atmanız gerekir. Arıza devam ediyorsa bu durumda sadece fanda değil ayrıca anakartta da bir arıza olabilir. Cihazı yerinde görüp kontrol etmesi için kombi servisini aramalısınız.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu

Kombi 13-64 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Baca gazı sıcaklığının yüksek olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın giderilmesi için kombi cihazı birkaç kez resetlenmelidir. Ancak işlem arıza için çözüm sağlamıyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu  ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

Merkezi ısıtma suyu yüksek sıcaklık sorunu anlamına gelir. Bu arıza kalorifer sıcaklığı yüksek algılandığında gerçekleşir. İlk olarak petek vanalarını kontrol etmelisiniz. Vanalar tam açık değil, kısık durumdaysa vanaları tamamen açmalı, sistem basıncı 1 bar altındaysa su basma işlemi uygulanmalı ve basıncı 1,5 bara kadar çıkarmalısınız. Daha sonra kombi cihazını resetlemelisiniz. Fakat bütün bu uygulamalara rağmen arıza için çözüm sağlanmıyorsa kombi servisini aramalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu

Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Gidiş sıcaklık sensör arızası söz konusu olduğunu belirtir. Kalorifer gidiş NTC sensöründe arıza, sensör bağlantılarında kısa devre ya da kopma, borularda nem, anakart problemleri bu sorunda karşımıza çıkar. Arızanın teşhis edilerek çözümlenmesi açısından servis yardımı almanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

Gidiş suyu sıcaklık sensörü takılma sorunu olduğunu belirtir. Arızanın giderilmesi için cihazı resetlemelisiniz. Çözüm sağlamak için resetleme işlemini birkaç kez tekrarlayabilrisniz. Hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisinden destek alamanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi 13-64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 1J- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.