Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
158
Daikin Kombi  80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu

Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Gidiş sıcaklık sensör arızası söz konusu olduğunu belirtir. Kalorifer gidiş NTC sensöründe arıza, sensör bağlantılarında kısa devre ya da kopma, borularda nem, anakart problemleri bu sorunda karşımıza çıkar. Arızanın teşhis edilerek çözümlenmesi açısından servis yardımı almanız gerekir.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da Daikin kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu

Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Gidiş suyu sıcaklık sensörü takılma sorunu olduğunu belirtir. Arızanın giderilmesi için cihazı resetlemelisiniz. Çözüm sağlamak için resetleme işlemini birkaç kez tekrarlayabilrisniz. Hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisinden destek alamanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

Yanlış alev sinyali anlamına gelir. Arızanın çözümü için cihaza reset atmanız gerekir. Bunu birkaç kez tekrarlayanilirsiniz. Fakat arıza hala devam ediyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

EEPROM bağlantı sorunu olduğunu gösterir. Kombiye kart bağlantısı yapıldıysa eğer, kart kombiye uygun olmayabilir ya da bağlantıları tam yapılamamış olabilir. Yeniden kontrol edilmelidir. Kombiye bu şekilde müdahale olmadıysa eğer anakart arızası olabilir. Servis desteği almalısınız.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

ADC Arızası söz konusudur. Bu arızada cihaza birkaç kez reset atılmalıdır. Eğer arıza devam ediyorsa kombi servisi çağrılmalıdır.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi 80- 01 ve 81- 01 Arıza Kodu, Daikin Kombi 8H- 67 ve 8H- 68 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu ve Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.