Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
206
Daikin Kombi  E1- 69 Arıza Kodu Nedir?

Kombi arıza kodları çeşitli kısa kodlar ile meydana çıkmaktadır. Cihazınızda Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da Daikin teknik servisi çağırabilirsiniz.

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu ve diğer Daikin kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi E1- 69 Arıza Kodu

Kombi E1- 69 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

EEPROM bağlantı sorunu olduğunu gösterir. Kombiye kart bağlantısı yapıldıysa eğer, kart kombiye uygun olmayabilir ya da bağlantıları tam yapılamamış olabilir. Yeniden kontrol edilmelidir. Kombiye bu şekilde müdahale olmadıysa eğer anakart arızası olabilir. Servis desteği almalısınız.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu

Kombi E1- 69 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

ADC Arızası söz konusudur. Bu arızada cihaza birkaç kez reset atılmalıdır. Eğer arıza devam ediyorsa kombi servisi çağrılmalıdır.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu

Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu  sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

Dış hava sensörü arızası olduğunu belirtir. Kombiye dış hava sensörü bağlı ise arızalı olma ihtimali yüksektir. Fakat kombide dış hava sensörü mevcut değilse elektriksel bir sorun olabilir. Anakart ve bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle de kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu

Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Kullanım suyu sensör arızası söz konusudur. Kullanım suyu sıcaklığı çalışma aralığı dışında okunduğu zaman bu arıza gerçekleşir. Bu durumda sıcak su NTC sensörü, sensör bağlantıları, sensör boruları ve anakart kontrolü sağlanmalıdır. Bunun için servis desteği almanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

Yüksek basınç sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın giderilmesi için kombiye olması gerekenden fazla su bastıysanız eğer basıncı düşürmek için kombiye en yakın petekten su almalısınız. Fakkat kombi basıncı kendiliğinden yükseldiyse ve siz su aldıkça basınç yükselmeye devam ediyorsa mutlaka servisi aramanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi E1- 69 Arıza Kodu, Daikin Kombi E1-74 Arıza Kodu, Daikin Kombi H9-01 Arıza Kodu, Daikin Kombi HC- 01 Arıza Kodu ve Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.