Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
282
Daikin Kombi  HJ- 08 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi HJ- 08 Arıza Kodu

Kombi HJ- 08 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Yüksek basınç sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın giderilmesi için kombiye olması gerekenden fazla su bastıysanız eğer basıncı düşürmek için kombiye en yakın petekten su almalısınız. Fakkat kombi basıncı kendiliğinden yükseldiyse ve siz su aldıkça basınç yükselmeye devam ediyorsa mutlaka servisi aramanız gerekir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu

Kombi HJ- 08 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Düşük basınç sorunu olduğu anlamına gelir. Sistem basıncı 1 barın altında olduğunda kombi cihazı ekranında bu arıza kodu görülür. Arızanın çözümü için cihaza su basıncı vererk 1,5 bara kadar yükseltmek gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu

Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

Su basınç sensörü arızası olduğunu belirtir. Komi cihazı bu durumda bazen çalışır bazen çalışmaz. Basınç tam olarak ölçülemediği için ekranda arıza kodu belirir. Cihaza yapabileceğiniz bir müdahale olmadığı için servis çağırmanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Gidiş suyu sıcaklığının yüksek olduğu anlamındadır. Bu durumda arızanın çözümü için ilk olarak kalorifer vanalarına bakmalı, vanalar kapalı veya kısık olmamalıdır. Kapalı veya kısıksa mutlaka vanaları açmalısınız. Daha sonra sistem basıncına bakmalı ve basınç 1 barın altındaysa su basmalı ve basıncı 1,5 bara çıkarmalısınız. Kombi cihazını birkaç kez kapatıp açın. Bu işlemlerde sonra hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini aramanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

Dönüş suyu sıcaklığı yüksektir. Çözüm için bi cihazına birkaç kez reset atmalısınız. Eğer arıza devam ediyorsa servis desteği almalısınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi HJ- 08 Arıza Kodu, Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu, Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu ve Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.