Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
263
Daikin Kombi  HJ- 09 Arıza Kodu Nedir?

Bu yazımızda Daikin kombi arıza kodları arasında yer alan Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da Daikin teknik servisi çağırabilirsiniz.

Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu ve diğer Daikin kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi HJ- 09 Arıza Kodu

Kombi HJ- 09 Arıza Kodu gösterge panelinde göründüğünde Daikin teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

Düşük basınç sorunu olduğu anlamına gelir. Sistem basıncı 1 barın altında olduğunda kombi cihazı ekranında bu arıza kodu görülür. Arızanın çözümü için cihaza su basıncı vererk 1,5 bara kadar yükseltmek gerekir.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu

Kombi HJ- 09 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Su basınç sensörü arızası olduğunu belirtir. Komi cihazı bu durumda bazen çalışır bazen çalışmaz. Basınç tam olarak ölçülemediği için ekranda arıza kodu belirir. Cihaza yapabileceğiniz bir müdahale olmadığı için servis çağırmanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

Gidiş suyu sıcaklığının yüksek olduğu anlamındadır. Bu durumda arızanın çözümü için ilk olarak kalorifer vanalarına bakmalı, vanalar kapalı veya kısık olmamalıdır. Kapalı veya kısıksa mutlaka vanaları açmalısınız. Daha sonra sistem basıncına bakmalı ve basınç 1 barın altındaysa su basmalı ve basıncı 1,5 bara çıkarmalısınız. Kombi cihazını birkaç kez kapatıp açın. Bu işlemlerde sonra hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Dönüş suyu sıcaklığı yüksektir. Çözüm için bi cihazına birkaç kez reset atmalısınız. Eğer arıza devam ediyorsa servis desteği almalısınız.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

Drift test beklemesi anlamına gelir. Bu bir arıza kodu değildir. Drift testin tamamlanması için bir süre kadar beklemelisiniz. Bekleme sonucunda işlem tamamlandığında ekrandan bu kod silinecektir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi HJ- 09 Arıza Kodu, Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu ve Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.