Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
207
Daikin Kombi  HJ-10 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombiler çeşitli arıza kodları göstererek sorunu çözmenize ya da Daikin teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu ne demek biliyor musunuz? Çeşitli sebeplere bağlı olarak Daikin kombi arıza kodları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle önceliğiniz kombi bakımı yaptırmak olmalıdır.

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu nedir, sorun nasıl çözülür, teknik servis çağırmam gerekli mi soruları ile kafanızı meşgül etmenize artık gerek kalmadı. Bu yazımızda sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi HJ-10 Arıza Kodu

Kombi HJ-10 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Su basınç sensörü arızası olduğunu belirtir. Kombi cihazı bu durumda bazen çalışır bazen çalışmaz. Basınç tam olarak ölçülemediği için ekranda arıza kodu belirir. Cihaza yapabileceğiniz bir müdahale olmadığı için servis çağırmanız gerekir.

şeklinde olmaktadır. Bu açıklama baz alınarak gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmanız faydanıza olacaktır.

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu

Kombi HJ-10 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Gidiş suyu sıcaklığının yüksek olduğu anlamındadır. Bu durumda arızanın çözümü için ilk olarak kalorifer vanalarına bakmalı, vanalar kapalı veya kısık olmamalıdır. Kapalı veya kısıksa mutlaka vanaları açmalısınız. Daha sonra sistem basıncına bakmalı ve basınç 1 barın altındaysa su basmalı ve basıncı 1,5 bara çıkarmalısınız. Kombi cihazını birkaç kez kapatıp açın. Bu işlemlerde sonra hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten bu hatanın

Dönüş suyu sıcaklığı yüksektir. Çözüm için bi cihazına birkaç kez reset atmalısınız. Eğer arıza devam ediyorsa servis desteği almalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Drift test beklemesi anlamına gelir. Bu bir arıza kodu değildir. Drift testin tamamlanması için bir süre kadar beklemelisiniz. Bekleme sonucunda işlem tamamlandığında ekrandan bu kod silinecektir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Başarısız drift testi. Bu durumda cihazı birkaç resetlemelisiniz. Eğer arıza için çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini çağırmanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi HJ-10 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ve Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu gibi çeşitli kombi arıza kodları sorgulama hakkında bilgilere yer verdik. Umarız sorununuz ile ilgili tatmin edici bilgilere kavuşabilmişsinizdir.