Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
238
Daikin Kombi  J6- 01 Arıza Kodu Nedir?

Kombi arıza kodları çeşitli kısa kodlar ile meydana çıkmaktadır. Cihazınızda Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi J6- 01 Arıza Kodu

Kombi J6- 01 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Gidiş suyu sıcaklığının yüksek olduğu anlamındadır. Bu durumda arızanın çözümü için ilk olarak kalorifer vanalarına bakmalı, vanalar kapalı veya kısık olmamalıdır. Kapalı veya kısıksa mutlaka vanaları açmalısınız. Daha sonra sistem basıncına bakmalı ve basınç 1 barın altındaysa su basmalı ve basıncı 1,5 bara çıkarmalısınız. Kombi cihazını birkaç kez kapatıp açın. Bu işlemlerde sonra hala çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini aramanız gerekir.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da Daikin kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu

Kombi J6- 01 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Dönüş suyu sıcaklığı yüksektir. Çözüm için bi cihazına birkaç kez reset atmalısınız. Eğer arıza devam ediyorsa servis desteği almalısınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu  sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

Drift test beklemesi anlamına gelir. Bu bir arıza kodu değildir. Drift testin tamamlanması için bir süre kadar beklemelisiniz. Bekleme sonucunda işlem tamamlandığında ekrandan bu kod silinecektir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Başarısız drift testi. Bu durumda cihazı birkaç resetlemelisiniz. Eğer arıza için çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini çağırmanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Başarısız sensör çatlak testi anlamına gelir. Bu durumda test sırasında cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da arıza devam ederse kombi servisini aramanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi J6- 01 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 20 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu ve Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.