Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
693
Daikin Kombi  J6- 64 Arıza Kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi J6- 64 Arıza Kodu

Kombi J6- 64 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Drift test beklemesi anlamına gelir. Bu bir arıza kodu değildir. Drift testin tamamlanması için bir süre kadar beklemelisiniz. Bekleme sonucunda işlem tamamlandığında ekrandan bu kod silinecektir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu

Kombi J6- 64 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Başarısız drift testi. Bu durumda cihazı birkaç resetlemelisiniz. Eğer arıza için çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini çağırmanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

Başarısız sensör çatlak testi anlamına gelir. Bu durumda test sırasında cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da arıza devam ederse kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Baca gazı sıcaklık sensörü arızası olduğunu ifade eder. Çözümü için kombi cihazını birkaç kez kapatıp açarak resetleme işlemi yapın. Bu işlem sonrasında çözüm sağlayamıyorsanız servis desteği almanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

Reset denetimi olduğunu ifade eder. Cihaz arızaya geçtiğinde ve kısa sürede birden fazla kapatıp açma veya resetleme işlemi uygulandığında ekranda bu kod olur. Bu kod ile karşılaştığınız zaman kombi cihazını şalterinden kapatıp açmalısınız. Böylece arıza çözümlenmiş olur. Arıza tekrar eder ya da hiç düzelmezse kombi servisini aramanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi J6- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu ve Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.