Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
135
Daikin Kombi  J6- 65 Arıza Kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da Daikin teknik servisi çağırabilirsiniz.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu ve diğer Daikin kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi J6- 65 Arıza Kodu

Kombi J6- 65 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Başarısız drift testi. Bu durumda cihazı birkaç resetlemelisiniz. Eğer arıza için çözüm sağlayamıyorsanız kombi servisini çağırmanız gerekir.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu

Kombi J6- 65 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Başarısız sensör çatlak testi anlamına gelir. Bu durumda test sırasında cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da arıza devam ederse kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

Baca gazı sıcaklık sensörü arızası olduğunu ifade eder. Çözümü için kombi cihazını birkaç kez kapatıp açarak resetleme işlemi yapın. Bu işlem sonrasında çözüm sağlayamıyorsanız servis desteği almanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Reset denetimi olduğunu ifade eder. Cihaz arızaya geçtiğinde ve kısa sürede birden fazla kapatıp açma veya resetleme işlemi uygulandığında ekranda bu kod olur. Bu kod ile karşılaştığınız zaman kombi cihazını şalterinden kapatıp açmalısınız. Böylece arıza çözümlenmiş olur. Arıza tekrar eder ya da hiç düzelmezse kombi servisini aramanız gerekir.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

Gaz valfi akım sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın çözümü için öncelikle cihazı birkaç kez resetlemeniz gerekir. Buna rağmen arıza devam ediyorsa gaz valfi, anakart gibi parçalarda problem olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi J6- 65 Arıza Kodu, Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.