Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
150
Daikin Kombi  J6-66 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu ne demek biliyor musunuz? Çeşitli sebeplere bağlı olarak Daikin kombi arıza kodları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle önceliğiniz kombi bakımı yaptırmak olmalıdır.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu nedir, sorun nasıl çözülür, teknik servis çağırmam gerekli mi soruları ile kafanızı meşgül etmenize artık gerek kalmadı. Bu yazımızda sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi J6-66 Arıza Kodu

Kombi J6-66 Arıza Kodu gösterge panelinde göründüğünde Daikin teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

Başarısız sensör çatlak testi anlamına gelir. Bu durumda test sırasında cihazı resetlemelisiniz. Resetleme işleminden sonra da arıza devam ederse kombi servisini aramanız gerekir.

şeklinde olmaktadır. Bu açıklama baz alınarak gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmanız faydanıza olacaktır.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu

Kombi J6-66 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Baca gazı sıcaklık sensörü arızası olduğunu ifade eder. Çözümü için kombi cihazını birkaç kez kapatıp açarak resetleme işlemi yapın. Bu işlem sonrasında çözüm sağlayamıyorsanız servis desteği almanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten bu hatanın

Reset denetimi olduğunu ifade eder. Cihaz arızaya geçtiğinde ve kısa sürede birden fazla kapatıp açma veya resetleme işlemi uygulandığında ekranda bu kod olur. Bu kod ile karşılaştığınız zaman kombi cihazını şalterinden kapatıp açmalısınız. Böylece arıza çözümlenmiş olur. Arıza tekrar eder ya da hiç düzelmezse kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Gaz valfi akım sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın çözümü için öncelikle cihazı birkaç kez resetlemeniz gerekir. Buna rağmen arıza devam ediyorsa gaz valfi, anakart gibi parçalarda problem olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Alev oluşmama sorunu olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın gierilmesi için ilk yapmanız gereken gaz kontrolüdür. Gaz vanaları eğer kapalı ise açmalısınız. Gaz vanaları açık durumda ise kombiyi birkaç kez resetlemeniz gerekir. Bu yaptıklarınız sonrası eğer arıza devam ediyorsa elektrotlar, anakart, gaz valfi gibi parçalarda sorun olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi J6-66 Arıza Kodu, Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu gibi çeşitli kombi arıza kodları sorgulama hakkında bilgilere yer verdik. Umarız sorununuz ile ilgili tatmin edici bilgilere kavuşabilmişsinizdir.