Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
143
Daikin Kombi  JJ- 64 Arıza Kodu Nedir?

Bu yazımızda Daikin kombi arıza kodları arasında yer alan Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi JJ- 64 Arıza Kodu

Kombi JJ- 64 Arıza Kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Baca gazı sıcaklık sensörü arızası olduğunu ifade eder. Çözümü için kombi cihazını birkaç kez kapatıp açarak resetleme işlemi yapın. Bu işlem sonrasında çözüm sağlayamıyorsanız servis desteği almanız gerekir.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da Daikin kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu

Kombi JJ- 64 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Reset denetimi olduğunu ifade eder. Cihaz arızaya geçtiğinde ve kısa sürede birden fazla kapatıp açma veya resetleme işlemi uygulandığında ekranda bu kod olur. Bu kod ile karşılaştığınız zaman kombi cihazını şalterinden kapatıp açmalısınız. Böylece arıza çözümlenmiş olur. Arıza tekrar eder ya da hiç düzelmezse kombi servisini aramanız gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

Gaz valfi akım sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın çözümü için öncelikle cihazı birkaç kez resetlemeniz gerekir. Buna rağmen arıza devam ediyorsa gaz valfi, anakart gibi parçalarda problem olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Daikin kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Alev oluşmama sorunu olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın gierilmesi için ilk yapmanız gereken gaz kontrolüdür. Gaz vanaları eğer kapalı ise açmalısınız. Gaz vanaları açık durumda ise kombiyi birkaç kez resetlemeniz gerekir. Bu yaptıklarınız sonrası eğer arıza devam ediyorsa elektrotlar, anakart, gaz valfi gibi parçalarda sorun olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Fan hızı sorunu söz konusudur. Arızanın çözümü için kombi cihazına birkaç kez reset atmanız gerekir. Arıza devam ediyorsa bu durumda sadece fanda değil ayrıca anakartta da bir arıza olabilir. Cihazı yerinde görüp kontrol etmesi için kombi servisini aramalısınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi JJ- 64 Arıza Kodu, Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu, Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.