Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu Nedir?

tarafından
350
Daikin Kombi  U4- 67 Arıza Kodu Nedir?

Daikin kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da Daikin teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız Daikin kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere Daikin arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

Daikin Kombi U4- 67 Arıza Kodu

Kombi U4- 67 Arıza Kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Reset denetimi olduğunu ifade eder. Cihaz arızaya geçtiğinde ve kısa sürede birden fazla kapatıp açma veya resetleme işlemi uygulandığında ekranda bu kod olur. Bu kod ile karşılaştığınız zaman kombi cihazını şalterinden kapatıp açmalısınız. Böylece arıza çözümlenmiş olur. Arıza tekrar eder ya da hiç düzelmezse kombi servisini aramanız gerekir.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz Daikin kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu

Kombi U4- 67 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Gaz valfi akım sorunu olduğu anlamına gelir. Arızanın çözümü için öncelikle cihazı birkaç kez resetlemeniz gerekir. Buna rağmen arıza devam ediyorsa gaz valfi, anakart gibi parçalarda problem olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

Alev oluşmama sorunu olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın gierilmesi için ilk yapmanız gereken gaz kontrolüdür. Gaz vanaları eğer kapalı ise açmalısınız. Gaz vanaları açık durumda ise kombiyi birkaç kez resetlemeniz gerekir. Bu yaptıklarınız sonrası eğer arıza devam ediyorsa elektrotlar, anakart, gaz valfi gibi parçalarda sorun olabilir. Arızanın kesin tespiti ve çözümü için servisi çağırmalısınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu

Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Fan hızı sorunu söz konusudur. Arızanın çözümü için kombi cihazına birkaç kez reset atmanız gerekir. Arıza devam ediyorsa bu durumda sadece fanda değil ayrıca anakartta da bir arıza olabilir. Cihazı yerinde görüp kontrol etmesi için kombi servisini aramalısınız.

olduğunu ifade eder.

Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu

Daikin Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

Baca gazı sıcaklığının yüksek olduğunu ifade eden arıza uyarı bildirim kodudur. Arızanın giderilmesi için kombi cihazı birkaç kez resetlenmelidir. Ancak işlem arıza için çözüm sağlamıyorsa kombi servisini aramanız gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi U4- 67 Arıza Kodu, Daikin Kombi 10-65 Arıza Kodu, Daikin Kombi 11-64 Arıza Kodu, Daikin Kombi 13-64 Arıza Kodu ve Daikin Kombi 16-64 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.