ECA Kombi Calora D1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
238
ECA Kombi Calora D1 Arıza kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız ECA Kombi Calora D1 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Calora D1 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora D1 Arıza kodu

Kombi Calora D1 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Calora kombinin ateşleme sonrasında alev almada sorun yaşamasıdır. Problem alevleme devresindedir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Calora P1 Arıza Kodu

Kombi Calora D1 Arıza kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora P1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Cihazın çalışır konumda olması için gerekli suyun olmaması ya da az olması durumunda ortaya çıkan bir arızadır.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora Y1 Arıza Kodu

Calora P1 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora Y1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

 Kombinin gaz valfinde bir problem olduğunu gösteren bir sorundur.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius T1 Arıza Kodu

Calora Y1 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Fortius T1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

  Bu kod kombinin aşırı ısınmasında görülen bir sorundur. Cihaz normalden fazla ısınmış olduğundan dolayı bu hatayı verir. Bir süre bekleyin eğer düzelmezse servis ile iletişime geçin.

olduğunu ifade eder.

Fortius T2 Arıza Kodu

ECA Fortius T1 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Fortius T2 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

 Baca gazının aşırı ısındığında görülen bir arızadır. Böyle bir durumda kombi bir süreliğine bloke olur ve çalışması durur. Bu nedenle servis ile iletişime geçerek sağlıklı bir bilgi alabilirsiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora D1 Arıza kodu, Calora P1 Arıza Kodu, Calora Y1 Arıza Kodu, Fortius T1 Arıza Kodu ve Fortius T2 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.