ECA Kombi Calora E1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
136
ECA Kombi Calora E1 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. ECA Kombi Calora E1 Arıza kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

ECA Kombi Calora E1 Arıza kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız ECA kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora E1 Arıza kodu

Kombi Calora E1 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 d Ateşlemenin gerçekleştirilmemesi durumudur. Kombinin gaz vanalarını kontrol edin. Gaz vanasının olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa gaz vanası açık konumda mı yoksa kapalı konumda mı buna bakın. Açıksa kapatıp yeniden açın. Kombiyi de resetlemeyi unutmayın.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz ECA kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Calora E2 Arıza Kodu

Kombi Calora E1 Arıza kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Calora E2 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

  Kombinin ateşleme yaptığını ancak bu ateşlemenin gerçekleşmediğini belirtir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora E3 Arıza Kodu

Calora E2 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Calora E3 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

 Kombinin oldukça fazla ısındığını gösteri. Pompa ya sıkışmıştır ya da çalışmaz durumdadır. Arıza ya bu pompadan kaynaklanmaktadır. Ya da filtrenin pislik ile tıkanmasından kaynaklanmaktadır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora E4 Arıza Kodu

Calora E3 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora E4 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

  Hava basıncındaki anahtar ikazından kaynaklanan bir arızadır.

olduğunu ifade eder.

Calora A1 Arıza Kodu

ECA Calora E4 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora A1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

 Cihazdaki voltajın düşüklüğün neden olduğu bir arıza kodudur. Kombi bir süre çalışmayabilir sonra düzelir. Eğer düzelmezse sorun elektronik kartında bir sıkıntı olduğunu gösterir. Böyle durumlarda muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora E1 Arıza kodu, Calora E2 Arıza Kodu, Calora E3 Arıza Kodu, Calora E4 Arıza Kodu ve Calora A1 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.