ECA Kombi Calora E2 Arıza kodu Nedir?

tarafından
454
ECA Kombi Calora E2 Arıza kodu Nedir?

ECA kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre ECA Kombi Calora E2 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Calora E2 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora E2 Arıza kodu

Kombi Calora E2 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

  Kombinin ateşleme yaptığını ancak bu ateşlemenin gerçekleşmediğini belirtir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Calora E3 Arıza Kodu

Kombi Calora E2 Arıza kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora E3 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombinin oldukça fazla ısındığını gösteri. Pompa ya sıkışmıştır ya da çalışmaz durumdadır. Arıza ya bu pompadan kaynaklanmaktadır. Ya da filtrenin pislik ile tıkanmasından kaynaklanmaktadır.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora E4 Arıza Kodu

Calora E3 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora E4 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

  Hava basıncındaki anahtar ikazından kaynaklanan bir arızadır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora A1 Arıza Kodu

Calora E4 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora A1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Cihazdaki voltajın düşüklüğün neden olduğu bir arıza kodudur. Kombi bir süre çalışmayabilir sonra düzelir. Eğer düzelmezse sorun elektronik kartında bir sıkıntı olduğunu gösterir. Böyle durumlarda muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

olduğunu ifade eder.

Calora C1 Arıza Kodu

ECA Calora A1 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Calora C1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kombinin elektronik kartından bilgi alınmadığı durumlarda ortaya çıkan bir arıza çeşididir. Bağlantıların kopmasından meydana gelen sorun için servis ile irtibata geçebilirsiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora E2 Arıza kodu, Calora E3 Arıza Kodu, Calora E4 Arıza Kodu, Calora A1 Arıza Kodu ve Calora C1 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.