ECA Kombi Calora E3 Arıza kodu Nedir?

tarafından
304
ECA Kombi Calora E3 Arıza kodu Nedir?

Bu yazımızda ECA kombi arıza kodları arasında yer alan ECA Kombi Calora E3 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Calora E3 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora E3 Arıza kodu

Kombi Calora E3 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

 Kombinin oldukça fazla ısındığını gösteri. Pompa ya sıkışmıştır ya da çalışmaz durumdadır. Arıza ya bu pompadan kaynaklanmaktadır. Ya da filtrenin pislik ile tıkanmasından kaynaklanmaktadır.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Calora E4 Arıza Kodu

Kombi Calora E3 Arıza kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Calora E4 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

  Hava basıncındaki anahtar ikazından kaynaklanan bir arızadır.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora A1 Arıza Kodu

Calora E4 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora A1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Cihazdaki voltajın düşüklüğün neden olduğu bir arıza kodudur. Kombi bir süre çalışmayabilir sonra düzelir. Eğer düzelmezse sorun elektronik kartında bir sıkıntı olduğunu gösterir. Böyle durumlarda muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora C1 Arıza Kodu

Calora A1 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Calora C1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombinin elektronik kartından bilgi alınmadığı durumlarda ortaya çıkan bir arıza çeşididir. Bağlantıların kopmasından meydana gelen sorun için servis ile irtibata geçebilirsiniz.

olduğunu ifade eder.

Calora D1 Arıza Kodu

ECA Calora C1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora D1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Calora kombinin ateşleme sonrasında alev almada sorun yaşamasıdır. Problem alevleme devresindedir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora E3 Arıza kodu, Calora E4 Arıza Kodu, Calora A1 Arıza Kodu, Calora C1 Arıza Kodu ve Calora D1 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.