ECA Kombi Calora E4 Arıza kodu Nedir?

tarafından
147
ECA Kombi Calora E4 Arıza kodu Nedir?

ECA kombiler çeşitli arıza kodalrı göstererek sorunu çözmenize ya da ECA teknik servis çağırmanıza olanak sağlar. ECA Kombi Calora E4 Arıza kodu ne demek biliyor musunuz? Çeşitli sebeplere bağlı olarak ECA kombi arıza kodları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle önceliğiniz kombi bakımı yaptırmak olmalıdır.

ECA Kombi Calora E4 Arıza kodu nedir, sorun nasıl çözülür, teknik servis çağırmam gerekli mi soruları ile kafanızı meşgül etmenize artık gerek kalmadı. Bu yazımızda sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora E4 Arıza kodu

Kombi Calora E4 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

  Hava basıncındaki anahtar ikazından kaynaklanan bir arızadır.

şeklinde olmaktadır. Bu açıklama baz alınarak gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmanız faydanıza olacaktır.

Calora A1 Arıza Kodu

Kombi Calora E4 Arıza kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora A1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Cihazdaki voltajın düşüklüğün neden olduğu bir arıza kodudur. Kombi bir süre çalışmayabilir sonra düzelir. Eğer düzelmezse sorun elektronik kartında bir sıkıntı olduğunu gösterir. Böyle durumlarda muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora C1 Arıza Kodu

Calora A1 Arıza Kodu  neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Calora C1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Kombinin elektronik kartından bilgi alınmadığı durumlarda ortaya çıkan bir arıza çeşididir. Bağlantıların kopmasından meydana gelen sorun için servis ile irtibata geçebilirsiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora D1 Arıza Kodu

Calora C1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora D1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Calora kombinin ateşleme sonrasında alev almada sorun yaşamasıdır. Problem alevleme devresindedir.

olduğunu ifade eder.

Calora P1 Arıza Kodu

ECA Calora D1 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Calora P1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Cihazın çalışır konumda olması için gerekli suyun olmaması ya da az olması durumunda ortaya çıkan bir arızadır.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora E4 Arıza kodu, Calora A1 Arıza Kodu, Calora C1 Arıza Kodu, Calora D1 Arıza Kodu ve Calora P1 Arıza Kodu gibi çeşitli kombi arıza kodları sorgulama hakkında bilgilere yer verdik. Umarız sorununuz ile ilgili tatmin edici bilgilere kavuşabilmişsinizdir.