ECA Kombi Calora P1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
131
ECA Kombi Calora P1 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. ECA Kombi Calora P1 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Calora P1 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora P1 Arıza kodu

Kombi Calora P1 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Cihazın çalışır konumda olması için gerekli suyun olmaması ya da az olması durumunda ortaya çıkan bir arızadır.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Calora Y1 Arıza Kodu

Kombi Calora P1 Arıza kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Calora Y1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombinin gaz valfinde bir problem olduğunu gösteren bir sorundur.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius T1 Arıza Kodu

Calora Y1 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Fortius T1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

  Bu kod kombinin aşırı ısınmasında görülen bir sorundur. Cihaz normalden fazla ısınmış olduğundan dolayı bu hatayı verir. Bir süre bekleyin eğer düzelmezse servis ile iletişime geçin.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Fortius T2 Arıza Kodu

Fortius T1 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Fortius T2 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Baca gazının aşırı ısındığında görülen bir arızadır. Böyle bir durumda kombi bir süreliğine bloke olur ve çalışması durur. Bu nedenle servis ile iletişime geçerek sağlıklı bir bilgi alabilirsiniz.

olduğunu ifade eder.

Fortius T3 Arıza Kodu

ECA Fortius T2 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Fortius T3 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kalorifer tesisatının ısıtma sensöründe bir sorun olduğunu göstermektedir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora P1 Arıza kodu, Calora Y1 Arıza Kodu, Fortius T1 Arıza Kodu, Fortius T2 Arıza Kodu ve Fortius T3 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.