ECA Kombi Calora T1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
147
ECA Kombi Calora T1 Arıza kodu Nedir?

ECA kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre ECA Kombi Calora T1 Arıza kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

ECA Kombi Calora T1 Arıza kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora T1 Arıza kodu

Kombi Calora T1 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Kombinin aşırı derecede ısınması sonucu hata vermesinden kaynaklanmaktadır.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da ECA kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Calora T2 Arıza Kodu

Kombi Calora T1 Arıza kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora T2 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Baca gazının gereğinden fazla olarak sıcak olması nedeniyle hata vermesidir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora T3 Arıza Kodu

Calora T2 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora T3 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

 Merkezi ısıtma sisteminin hata vermesi ile meydana gelir. Calora kombi ekranındaki bu hata sensör değişimi ile düzelmektedir. Bu nedenle servis ile iletişime geçmek gerekir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora T5 Arıza Kodu

Calora T3 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora T5 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Bu hata kombideki sıcaklık sensöründe bir hata olduğunu göstermektedir. Kombi ekranında hata vermişse kombi sıcak su sağlamamaktadır.

olduğunu ifade eder.

Calora T6 Arıza Kodu

ECA Calora T5 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Calora T6 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kombide baca sensörünün hata kodudur. Baca çekimindeki yetersizlik arızaya neden olmaktadır. Bunun yanı sıra bacanın tıkanmasından da oluşmaktadır.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora T1 Arıza kodu, Calora T2 Arıza Kodu, Calora T3 Arıza Kodu, Calora T5 Arıza Kodu ve Calora T6 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.