ECA Kombi Calora T2 Arıza kodu Nedir?

tarafından
145
ECA Kombi Calora T2 Arıza kodu Nedir?

Bu yazımızda ECA kombi arıza kodları arasında yer alan ECA Kombi Calora T2 Arıza kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

ECA Kombi Calora T2 Arıza kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız ECA kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora T2 Arıza kodu

Kombi Calora T2 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Baca gazının gereğinden fazla olarak sıcak olması nedeniyle hata vermesidir.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz ECA kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Calora T3 Arıza Kodu

Kombi Calora T2 Arıza kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Calora T3 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Merkezi ısıtma sisteminin hata vermesi ile meydana gelir. Calora kombi ekranındaki bu hata sensör değişimi ile düzelmektedir. Bu nedenle servis ile iletişime geçmek gerekir.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora T5 Arıza Kodu

Calora T3 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora T5 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

 Bu hata kombideki sıcaklık sensöründe bir hata olduğunu göstermektedir. Kombi ekranında hata vermişse kombi sıcak su sağlamamaktadır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora T6 Arıza Kodu

Calora T5 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Calora T6 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombide baca sensörünün hata kodudur. Baca çekimindeki yetersizlik arızaya neden olmaktadır. Bunun yanı sıra bacanın tıkanmasından da oluşmaktadır.

olduğunu ifade eder.

Calora T7 Arıza Kodu

ECA Calora T6 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora T7 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

  Dış hava sıcaklık sensörü arıza yapmasıdır. Bu arıza sonucunda kombi görevini gerçekleştiremediğinden hata oluşur.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora T2 Arıza kodu, Calora T3 Arıza Kodu, Calora T5 Arıza Kodu, Calora T6 Arıza Kodu ve Calora T7 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.