ECA Kombi Calora T5 Arıza kodu Nedir?

tarafından
208
ECA Kombi Calora T5 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları çeşitli kısa kodlar ile meydana çıkmaktadır. Cihazınızda ECA Kombi Calora T5 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Calora T5 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora T5 Arıza kodu

Kombi Calora T5 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Bu hata kombideki sıcaklık sensöründe bir hata olduğunu göstermektedir. Kombi ekranında hata vermişse kombi sıcak su sağlamamaktadır.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Calora T6 Arıza Kodu

Kombi Calora T5 Arıza kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Calora T6 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombide baca sensörünün hata kodudur. Baca çekimindeki yetersizlik arızaya neden olmaktadır. Bunun yanı sıra bacanın tıkanmasından da oluşmaktadır.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora T7 Arıza Kodu

Calora T6 Arıza Kodu  sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora T7 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

  Dış hava sıcaklık sensörü arıza yapmasıdır. Bu arıza sonucunda kombi görevini gerçekleştiremediğinden hata oluşur.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora E1 Arıza Kodu

Calora T7 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Calora E1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 d Ateşlemenin gerçekleştirilmemesi durumudur. Kombinin gaz vanalarını kontrol edin. Gaz vanasının olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa gaz vanası açık konumda mı yoksa kapalı konumda mı buna bakın. Açıksa kapatıp yeniden açın. Kombiyi de resetlemeyi unutmayın.

olduğunu ifade eder.

Calora E2 Arıza Kodu

ECA Calora E1 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora E2 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

  Kombinin ateşleme yaptığını ancak bu ateşlemenin gerçekleşmediğini belirtir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora T5 Arıza kodu, Calora T6 Arıza Kodu, Calora T7 Arıza Kodu, Calora E1 Arıza Kodu ve Calora E2 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.