ECA Kombi Calora T7 Arıza kodu Nedir?

tarafından
142
ECA Kombi Calora T7 Arıza kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız ECA Kombi Calora T7 Arıza kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

ECA Kombi Calora T7 Arıza kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Calora T7 Arıza kodu

Kombi Calora T7 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

  Dış hava sıcaklık sensörü arıza yapmasıdır. Bu arıza sonucunda kombi görevini gerçekleştiremediğinden hata oluşur.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da ECA kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Calora E1 Arıza Kodu

Kombi Calora T7 Arıza kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Calora E1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 d Ateşlemenin gerçekleştirilmemesi durumudur. Kombinin gaz vanalarını kontrol edin. Gaz vanasının olup olmadığını kontrol edin. Eğer varsa gaz vanası açık konumda mı yoksa kapalı konumda mı buna bakın. Açıksa kapatıp yeniden açın. Kombiyi de resetlemeyi unutmayın.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora E2 Arıza Kodu

Calora E1 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora E2 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

  Kombinin ateşleme yaptığını ancak bu ateşlemenin gerçekleşmediğini belirtir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora E3 Arıza Kodu

Calora E2 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Calora E3 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Kombinin oldukça fazla ısındığını gösteri. Pompa ya sıkışmıştır ya da çalışmaz durumdadır. Arıza ya bu pompadan kaynaklanmaktadır. Ya da filtrenin pislik ile tıkanmasından kaynaklanmaktadır.

olduğunu ifade eder.

Calora E4 Arıza Kodu

ECA Calora E3 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora E4 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

  Hava basıncındaki anahtar ikazından kaynaklanan bir arızadır.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Calora T7 Arıza kodu, Calora E1 Arıza Kodu, Calora E2 Arıza Kodu, Calora E3 Arıza Kodu ve Calora E4 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.