ECA Kombi Confeo E1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
171
ECA Kombi Confeo E1 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodu listesi size çok büyük kolaylık sağlar. ECA Kombi Confeo E1 Arıza kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

ECA Kombi Confeo E1 Arıza kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo E1 Arıza kodu

Kombi Confeo E1 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

 Cihaz ateşleme denemesinin ardından alev oluşmamışsa kombi kendini kitler. Bunun üzerin bir süre bekleyin ve reset atın. Eğer düzelmemişse servis ile iletişime geçeniz.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da ECA kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Confeo E2 Arıza Kodu

Kombi Confeo E1 Arıza kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Confeo E2 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Cihazdaki alevleme sisteminde arıza olduğunu göstermektedir. Cihaz yanlış alevleme yapmaktadır. Bunun üzerine kombiye art arda üç kere reset atınız. Eğer düzelmezse ya iyonizasyonda ya da alev hissedici sorun bulunmaktadır. Hemen servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo E3 Arıza Kodu

Confeo E2 Arıza Kodu  ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Confeo E3 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

 kombinin aşırı derecede hararet yapmış olduğunu gösterir. Aşırı ısı termostatından kaynaklanan bu sorundan sonra bir süre bekleyiniz. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo E4 Arıza Kodu

Confeo E3 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Confeo E4 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

  Diferansiyel hava basıncından kaynaklanan bir arızadır. Hava prosestatı açık kaldığı zaman E4 arızasını meydana getirir.

olduğunu ifade eder.

Confeo E5 Arıza Kodu

ECA Confeo E4 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo E5 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Confeo dijital kombilerde hava basındaki bir koddur. Hava prosestatındaki oluşan kısa devreyi ifade eder.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo E1 Arıza kodu, Confeo E2 Arıza Kodu, Confeo E3 Arıza Kodu, Confeo E4 Arıza Kodu ve Confeo E5 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.