ECA Kombi Confeo E2 Arıza kodu Nedir?

tarafından
194
ECA Kombi Confeo E2 Arıza kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız ECA Kombi Confeo E2 Arıza kodu cihaz per formansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

ECA Kombi Confeo E2 Arıza kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız ECA kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo E2 Arıza kodu

Kombi Confeo E2 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Cihazdaki alevleme sisteminde arıza olduğunu göstermektedir. Cihaz yanlış alevleme yapmaktadır. Bunun üzerine kombiye art arda üç kere reset atınız. Eğer düzelmezse ya iyonizasyonda ya da alev hissedici sorun bulunmaktadır. Hemen servis ile iletişime geçiniz.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz ECA kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Confeo E3 Arıza Kodu

Kombi Confeo E2 Arıza kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo E3 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 kombinin aşırı derecede hararet yapmış olduğunu gösterir. Aşırı ısı termostatından kaynaklanan bu sorundan sonra bir süre bekleyiniz. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo E4 Arıza Kodu

Confeo E3 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Confeo E4 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

  Diferansiyel hava basıncından kaynaklanan bir arızadır. Hava prosestatı açık kaldığı zaman E4 arızasını meydana getirir.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo E5 Arıza Kodu

Confeo E4 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo E5 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Confeo dijital kombilerde hava basındaki bir koddur. Hava prosestatındaki oluşan kısa devreyi ifade eder.

olduğunu ifade eder.

Confeo D1 Arıza Kodu

ECA Confeo E5 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo D1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

 Kombi normal alevleme sorunu yaşadığını göstermektedir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo E2 Arıza kodu, Confeo E3 Arıza Kodu, Confeo E4 Arıza Kodu, Confeo E5 Arıza Kodu ve Confeo D1 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.