ECA Kombi Confeo T1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
134
ECA Kombi Confeo T1 Arıza kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız ECA Kombi Confeo T1 Arıza kodu ne demek biliyor musunuz? Çeşitli sebeplere bağlı olarak ECA kombi arıza kodları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle önceliğiniz kombi bakımı yaptırmak olmalıdır.

ECA Kombi Confeo T1 Arıza kodu nedir, sorun nasıl çözülür, teknik servis çağırmam gerekli mi soruları ile kafanızı meşgül etmenize artık gerek kalmadı. Bu yazımızda sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T1 Arıza kodu

Kombi Confeo T1 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Cihazda aşırı bir ısınma oluştuğu için ortaya çıkmıştır. Kombi kullanımı pasif hale getirmiştir. Bir müddet bekledikten sonra tekrar eski haline gelir. Eğer gelmiyorsa arıza nedeni termostattır.

şeklinde olmaktadır. Bu açıklama baz alınarak gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmanız faydanıza olacaktır.

Confeo T2 Arıza Kodu

Kombi Confeo T1 Arıza kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo T2 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Baca gazındaki sıcaklığından kaynaklanan bir arızadır. Bu durumda kombiye dokunmadan servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo T3 Arıza Kodu

Confeo T2 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Confeo T3 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten bu hatanın

Peteklere sıcaklık gitmemesidir. Ntc Sensörü bu nedenle hata verir. Böyle bir arıza ile karşı karşı kaldığınızda hemen servisiniz ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo T5 Arıza Kodu

Confeo T3 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo T5 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Kombinin sıcak su akıtma arızasıdır. Ntc sensöründe meydana gelen arızadan dolayı cihaz sıcak su vermemektedir. 

olduğunu ifade eder.

Confeo T6 Arıza Kodu

ECA Confeo T5 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T6 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

Confeo dijitaldeki T6 arızası baca gazı sensöründe oluşan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Arızaya ya baca gazı sensörünün kısa devre yapması ya da baca gazı sensörünün açık kalmış olması neden olur.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T1 Arıza kodu, Confeo T2 Arıza Kodu, Confeo T3 Arıza Kodu, Confeo T5 Arıza Kodu ve Confeo T6 Arıza Kodu gibi çeşitli kombi arıza kodları sorgulama hakkında bilgilere yer verdik. Umarız sorununuz ile ilgili tatmin edici bilgilere kavuşabilmişsinizdir.