ECA Kombi Confeo T2 Arıza kodu Nedir?

tarafından
128
ECA Kombi Confeo T2 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. ECA Kombi Confeo T2 Arıza kodu sebebi için teknik servis tarafından sunulan bazı seçenek ya da öneriler mevcuttur. Tüm bu önerileri yazımızın içerisinde açık bir şekilde bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

ECA Kombi Confeo T2 Arıza kodu ne demek, sorunu nasıl çözmem gerekiyor, mutlaka servis çağırmam gerekiyor mu soruları arasında bocalamaya başladıysanız yazımızı okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T2 Arıza kodu

Kombi Confeo T2 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

Baca gazındaki sıcaklığından kaynaklanan bir arızadır. Bu durumda kombiye dokunmadan servis ile iletişime geçiniz.

şeklinde sebebi ve çözümü bildirilmektedir. Bu kapsamda en doğru müdahaleyi yapmanız ya da ECA kombi teknik servis iletişim hattından ulaşarak randevu almanız gerekebilir.

Confeo T3 Arıza Kodu

Kombi Confeo T2 Arıza kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Confeo T3 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Peteklere sıcaklık gitmemesidir. Ntc Sensörü bu nedenle hata verir. Böyle bir arıza ile karşı karşı kaldığınızda hemen servisiniz ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo T5 Arıza Kodu

Confeo T3 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo T5 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten bu hatanın

Kombinin sıcak su akıtma arızasıdır. Ntc sensöründe meydana gelen arızadan dolayı cihaz sıcak su vermemektedir. 

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo T6 Arıza Kodu

Confeo T5 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T6 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Confeo dijitaldeki T6 arızası baca gazı sensöründe oluşan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Arızaya ya baca gazı sensörünün kısa devre yapması ya da baca gazı sensörünün açık kalmış olması neden olur.

olduğunu ifade eder.

Confeo T7 Arıza Kodu

ECA Confeo T6 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo T7 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Hava prosestatı kombide hava akışını sağlar. Eğer kısa devre yapmışsa T7 arızası çıkar. Böyle durumda bekleyin ardından da reset atın. Eğer düzelmezse servis çağırınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T2 Arıza kodu, Confeo T3 Arıza Kodu, Confeo T5 Arıza Kodu, Confeo T6 Arıza Kodu ve Confeo T7 Arıza Kodu sorgulama hakkında bilgiler verdik.