ECA Kombi Confeo T3 Arıza kodu Nedir?

tarafından
125
ECA Kombi Confeo T3 Arıza kodu Nedir?

ECA kombi arıza kodları hakkında hiçbir bilgiye sahip değilseniz bu yazımız tam size göre. ECA Kombi Confeo T3 Arıza kodu cihaz performansınızı düşürecek hatta çoğu zaman çalışmasına engel olacaktır.

ECA Kombi Confeo T3 Arıza kodu görmenize rağmen herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız ECA kombi arızası ile cihazınıza ciddi zararlar vermeniz mümkün olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle yazımızın devamında yer alan sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T3 Arıza kodu

Kombi Confeo T3 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

Peteklere sıcaklık gitmemesidir. Ntc Sensörü bu nedenle hata verir. Böyle bir arıza ile karşı karşı kaldığınızda hemen servisiniz ile iletişime geçiniz.

bilgi ve öneride bulunmaktadır. Bu bağlamda doğru hareket etmeniz ECA kombi bakım masraflarınızı en aza indirgeme de yardımcı olacaktır

Confeo T5 Arıza Kodu

Kombi Confeo T3 Arıza kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Confeo T5 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Kombinin sıcak su akıtma arızasıdır. Ntc sensöründe meydana gelen arızadan dolayı cihaz sıcak su vermemektedir. 

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo T6 Arıza Kodu

Confeo T5 Arıza Kodu  gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T6 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten bu hatanın

Confeo dijitaldeki T6 arızası baca gazı sensöründe oluşan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Arızaya ya baca gazı sensörünün kısa devre yapması ya da baca gazı sensörünün açık kalmış olması neden olur.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo T7 Arıza Kodu

Confeo T6 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo T7 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Hava prosestatı kombide hava akışını sağlar. Eğer kısa devre yapmışsa T7 arızası çıkar. Böyle durumda bekleyin ardından da reset atın. Eğer düzelmezse servis çağırınız.

olduğunu ifade eder.

Confeo E1 Arıza Kodu

ECA Confeo T7 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Confeo E1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzunda

 Cihaz ateşleme denemesinin ardından alev oluşmamışsa kombi kendini kitler. Bunun üzerin bir süre bekleyin ve reset atın. Eğer düzelmemişse servis ile iletişime geçeniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T3 Arıza kodu, Confeo T5 Arıza Kodu, Confeo T6 Arıza Kodu, Confeo T7 Arıza Kodu ve Confeo E1 Arıza Kodu sorularının yanıtını yazı içerisinde bulduğunuza inanıyoruz.