ECA Kombi Confeo T5 Arıza kodu Nedir?

tarafından
438
ECA Kombi Confeo T5 Arıza kodu Nedir?

Bu yazımızda ECA kombi arıza kodları arasında yer alan ECA Kombi Confeo T5 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Confeo T5 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T5 Arıza kodu

Kombi Confeo T5 Arıza kodu için teknik servis tarafından yapılan açıklama

Kombinin sıcak su akıtma arızasıdır. Ntc sensöründe meydana gelen arızadan dolayı cihaz sıcak su vermemektedir. 

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Confeo T6 Arıza Kodu

Kombi Confeo T5 Arıza kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Confeo T6 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

Confeo dijitaldeki T6 arızası baca gazı sensöründe oluşan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Arızaya ya baca gazı sensörünün kısa devre yapması ya da baca gazı sensörünün açık kalmış olması neden olur.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo T7 Arıza Kodu

Confeo T6 Arıza Kodu  çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo T7 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

 Hava prosestatı kombide hava akışını sağlar. Eğer kısa devre yapmışsa T7 arızası çıkar. Böyle durumda bekleyin ardından da reset atın. Eğer düzelmezse servis çağırınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo E1 Arıza Kodu

Confeo T7 Arıza Kodu neden olur ve nasıl çözülür anlattıktan sonra biraz da diğer kombi arıza kodu ile ilgili bilgi verelim. Cihazda ortaya çıkan Confeo E1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Cihaz ateşleme denemesinin ardından alev oluşmamışsa kombi kendini kitler. Bunun üzerin bir süre bekleyin ve reset atın. Eğer düzelmemişse servis ile iletişime geçeniz.

olduğunu ifade eder.

Confeo E2 Arıza Kodu

ECA Confeo E1 Arıza Kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo E2 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

 Cihazdaki alevleme sisteminde arıza olduğunu göstermektedir. Cihaz yanlış alevleme yapmaktadır. Bunun üzerine kombiye art arda üç kere reset atınız. Eğer düzelmezse ya iyonizasyonda ya da alev hissedici sorun bulunmaktadır. Hemen servis ile iletişime geçiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T5 Arıza kodu, Confeo T6 Arıza Kodu, Confeo T7 Arıza Kodu, Confeo E1 Arıza Kodu ve Confeo E2 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.