ECA Kombi Confeo T7 Arıza kodu Nedir?

tarafından
115
ECA Kombi Confeo T7 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları çeşitli kısa kodlar ile meydana çıkmaktadır. Cihazınızda ECA Kombi Confeo T7 Arıza kodu ne demek biliyor musunuz? Çeşitli sebeplere bağlı olarak ECA kombi arıza kodları ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle önceliğiniz kombi bakımı yaptırmak olmalıdır.

ECA Kombi Confeo T7 Arıza kodu nedir, sorun nasıl çözülür, teknik servis çağırmam gerekli mi soruları ile kafanızı meşgül etmenize artık gerek kalmadı. Bu yazımızda sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo T7 Arıza kodu

Kombi Confeo T7 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Hava prosestatı kombide hava akışını sağlar. Eğer kısa devre yapmışsa T7 arızası çıkar. Böyle durumda bekleyin ardından da reset atın. Eğer düzelmezse servis çağırınız.

şeklinde olmaktadır. Bu açıklama baz alınarak gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmanız faydanıza olacaktır.

Confeo E1 Arıza Kodu

Kombi Confeo T7 Arıza kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo E1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Cihaz ateşleme denemesinin ardından alev oluşmamışsa kombi kendini kitler. Bunun üzerin bir süre bekleyin ve reset atın. Eğer düzelmemişse servis ile iletişime geçeniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Confeo E2 Arıza Kodu

Confeo E1 Arıza Kodu  sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo E2 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Cihazdaki alevleme sisteminde arıza olduğunu göstermektedir. Cihaz yanlış alevleme yapmaktadır. Bunun üzerine kombiye art arda üç kere reset atınız. Eğer düzelmezse ya iyonizasyonda ya da alev hissedici sorun bulunmaktadır. Hemen servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo E3 Arıza Kodu

Confeo E2 Arıza Kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Confeo E3 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 kombinin aşırı derecede hararet yapmış olduğunu gösterir. Aşırı ısı termostatından kaynaklanan bu sorundan sonra bir süre bekleyiniz. Düzelmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

olduğunu ifade eder.

Confeo E4 Arıza Kodu

ECA Confeo E3 Arıza Kodu nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Confeo E4 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Kombi kullanım kılavuzunda

  Diferansiyel hava basıncından kaynaklanan bir arızadır. Hava prosestatı açık kaldığı zaman E4 arızasını meydana getirir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo T7 Arıza kodu, Confeo E1 Arıza Kodu, Confeo E2 Arıza Kodu, Confeo E3 Arıza Kodu ve Confeo E4 Arıza Kodu gibi çeşitli kombi arıza kodları sorgulama hakkında bilgilere yer verdik. Umarız sorununuz ile ilgili tatmin edici bilgilere kavuşabilmişsinizdir.