ECA Kombi Confeo Y1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
159
ECA Kombi Confeo Y1 Arıza kodu Nedir?

Yaz bitiyor ve artık soğuk günler geri geliyor. Cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız ECA Kombi Confeo Y1 Arıza kodu ekran üstünde belirdiğinde burada yazan bilgiler eşliğinde sorunu çözebilir ya da ECA teknik servisi çağırabilirsiniz.

ECA Kombi Confeo Y1 Arıza kodu ve diğer ECA kombi arıza kodları hakkında bilgiler yer alan bu yazımız tam size göre! Peki, sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Confeo Y1 Arıza kodu

Kombi Confeo Y1 Arıza kodu gösterge panelinde göründüğünde ECA teknik servisi sorun hakkında ve çözümü ile ilgili

 Kombilerde gaz valfinin dereye girişi sırasında yaşanan bir sorundur. Gaz valfisinin hasar görmesi ile ortaya çıkmaktadır.

açıklaması yapılmaktadır. Bu sorun basit olabileceği gibi teknik servis müdahalesi gerektirebilecek önemli bir soruna da işaret edebilir.

Confeo C1 Arıza Kodu

Kombi Confeo Y1 Arıza kodu sebebi hakkında sizlere kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Peki, Confeo C1 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Elektronik karttaki bir arızadır. Elektronik kart diğer tüm parçalar ile iletişimi kesmiş ise muhakkak servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Calora T1 Arıza Kodu

Confeo C1 Arıza Kodu  nedir sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bir başka arıza kou ile ilgili detaylara girmek istiyoruz. Calora T1 Arıza Kodu hakkında çözüm önerilerine göre:

Teknik servisten bu hatanın

 Kombinin aşırı derecede ısınması sonucu hata vermesinden kaynaklanmaktadır.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Calora T2 Arıza Kodu

Calora T1 Arıza Kodu ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Calora T2 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

 Baca gazının gereğinden fazla olarak sıcak olması nedeniyle hata vermesidir.

olduğunu ifade eder.

Calora T3 Arıza Kodu

ECA Calora T2 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Calora T3 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Kombi kullanım kılavuzunda

 Merkezi ısıtma sisteminin hata vermesi ile meydana gelir. Calora kombi ekranındaki bu hata sensör değişimi ile düzelmektedir. Bu nedenle servis ile iletişime geçmek gerekir.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Confeo Y1 Arıza kodu, Confeo C1 Arıza Kodu, Calora T1 Arıza Kodu, Calora T2 Arıza Kodu ve Calora T3 Arıza Kodu hakkında detaylı yaptığımız açıklamaların ardından dileriz ki sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturursunuz.