ECA Kombi Fortius A1 Arıza kodu Nedir?

tarafından
241
ECA Kombi Fortius A1 Arıza kodu Nedir?

Kombi arıza kodları nelerdir bildiğinizde sorunu öncelikle kendiniz hemen çözebilirsiniz. ECA Kombi Fortius A1 Arıza kodu görünüyor ise bunun sebebini ve çözüm önerilerini yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

ECA Kombi Fortius A1 Arıza kodu ne anlama geliyor merak mı ediyorsunuz? Oysa cevabı çok basit. Bu yazımızda sizlere sizlere ECA arıza kodları hakkında sağlam bilgiler vereceğiz.

ECA Kombi Fortius A1 Arıza kodu

Kombi Fortius A1 Arıza kodu meydana geldiğinde ürün klavuzunda yer alan bilgilere göre

 Kombiye gelen voltajın olması gereken değerden düşük olduğu durumlarda A1 arıza kodu görülmektedir.

açıklamasına istinaden genel bir kombi bakım hizmeti alabileceğiniz gibi arıza tespit ve giderilmesine yönelik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Fortius P1 Arıza Kodu

Kombi Fortius A1 Arıza kodu ne demek hususunda verdiğimiz bilgiler umarım yeterli olmuştur. Peki, Fortius P1 Arıza Kodu nedir, ne yapılması gerekiyor hemen burada belirtelim…

Teknik servisten iletilen bilgi bu hatanın

 Kombide halihazırda bulunan su oranının olması gereken bar seviyesinden oldukça az olduğunda ya da bitmiş olduğunda görülen bir arıza çeşididir. Cihaza böyle durumlarda alt bölümden bulunan doldurma musluğu ile basınç değerini 1, 5 bara getirmelisiniz. Bu şekilde cihaz ateşleme ateşleme işlemi yapacaktır. Ardından da P1 uyarısı iptal olacaktır. Eğer olmuyorsa servis ile iletişime geçiniz.

anlamına geldiğini belirtmektedir.

Fortius Y1 Arıza Kodu

Fortius P1 Arıza Kodu  ne anlama geldiğini kısaca öğrendik. Peki, Fortius Y1 Arıza Kodu ne anlama geliyor öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya ve diğer kombi arıza kodları hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. ECA kombi klavuzumuz diyor ki:

Teknik servisten bu hatanın

 d Kombide gaz armatörünün devre dışı olması ile görülen bir arızadır. Kombinin çalışma düzenini belirler. Bu sorun ile karşılaşırsanız servisi arayınız.

anlamına geldiğini söylemektedir.

Confeo T1 Arıza Kodu

Fortius Y1 Arıza Kodu gösteriyor bunu nasıl çözebilirim sorununuzu ortadan kaldırdıktan sonra bir başka arıza kodu hakkında bilgi verelim. Confeo T1 Arıza Kodu ile ilgili teknik servis kombi arıza kodları açıklamasına göre:

Kombi kullanım kılavuzu belirtilen hatanın

Cihazda aşırı bir ısınma oluştuğu için ortaya çıkmıştır. Kombi kullanımı pasif hale getirmiştir. Bir müddet bekledikten sonra tekrar eski haline gelir. Eğer gelmiyorsa arıza nedeni termostattır.

olduğunu ifade eder.

Confeo T2 Arıza Kodu

ECA Confeo T1 Arıza Kodu çözümü umarız sizin için oldukça kolay olmuştur. Peki, Confeo T2 Arıza Kodu ne demek bilmiyorsanız biz sizin için araştırdık ve üreticilerin sorun hakkında yaptıkları açıklamayı buraya ekledik.

Kombi kullanım kılavuzunda

Baca gazındaki sıcaklığından kaynaklanan bir arızadır. Bu durumda kombiye dokunmadan servis ile iletişime geçiniz.

ifadeleri yer almaktadır.

Kombi Fortius A1 Arıza kodu, Fortius P1 Arıza Kodu, Fortius Y1 Arıza Kodu, Confeo T1 Arıza Kodu ve Confeo T2 Arıza Kodu sorgulama işlemine istinaden bu açıklamalarımızın yeterli olduğuna inanıyoruz.